banner461
banner195

Açıkgöz“30 Ağustos’ta, Esaret Anlayışı Mağlup Olmuştur”

30 Ağustos; tarihi zaferlerle dolu şanlı ordumuzun ve kahraman ecdadımızın, yedi düvele bir kez daha vatanın bölünmez bir bütün olduğunu öğrettiği tarihtir.

Açıkgöz“30 Ağustos’ta, Esaret Anlayışı Mağlup Olmuştur”
29 Ağustos 2017 Salı 10:08

banner143
banner134
30 Ağustos; tarihi zaferlerle dolu şanlı ordumuzun ve kahraman ecdadımızın, yedi düvele bir kez daha vatanın bölünmez bir bütün olduğunu öğrettiği tarihtir. 1071' de Anadolu' nun kapılarını bizlere açan kahraman ecdadımız, 1922 Büyük Taarruz gibizaferlerle de aziz nesillerimiz Anadolu' yu yurt edinerek bizlere bu vatanı miras bırakmıştır. 30 Ağustos’ ta, milletimiz üzerindeki esaret anlayışı yine kahraman milletimizin tek vücut olmasıyla mağlup edilmiştir.
Milli birlik ve beraberlik içerisinde dünyaya barışı yayan, bulundukları coğrafyalara huzur, refah, bereket, adalet götüren aziz milletimiz eşsiz bir medeniyetin örneğini sergilemiştir.
Türk milleti, göğsündeki iman ve cesaretle emperyalist saldırılara boyun eğmeyerek topyekûn mücadele etmekten bir an olsun geri durmamış, al yıldızlı bayrağımızın gök kubbede dalgalanması, ezan-ı şeriflerin minarelerden okunması için malını, canını, evladını feda etmiştir. Vatanın bir karış toprağını dahi düşmana bırakmayıp, kutsal değerlerinin yılmaz savunucusu olmuştur.
Aziz milletimiz ve kudretli devletimiz bugün de terör örgütüne, terörü destekleyen şer odaklarına ve paralel örgüt yapılanmasına karşı; milli birlik ve beraberlik içerisinde tek vücut olarak kararlı, istikrarlı, imanlı bir şekilde devletimizin kudret eliyle gerekli mücadeleyi vermektedir.
Türkiye Cumhuriyeti, aynı kararlılık ve bilinçle kutlu yürüyüşüne; “TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET” şuuruyla bir ve beraber olan aziz milletimizle, gelecekte de vatanına, istiklaline, istikbaline ve mazlumlara sahip çıkmaya ilelebet devam edecektir.
Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının, güvenlik güçlerimizin, yurt içindeki ve dışındaki bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı' nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal' in liderliğindeki bu zafer için İstiklal Savaşı' nda kahramanca mücadele eden ecdadımız ile aziz şehitlerimizi ve fedakâr gazilerimizi şükranla minnetle yâd ediyor; şanlı ordumuzu ve aziz milletimizi muhabbetle selamlıyorum.
 
 
Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili
                                                          TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.