banner461
banner195

Açılış Nisan’a Kaldı

Nevşehir’de inşası süren ve yakın zamanda tamamlanarak faaliyete geçirilecek olan Gençlik Merkezinde gençler kültürel, sosyal ve sportif anlamda büyük bir imkana daha kavuşmuş olacaklar.

Açılış Nisan’a Kaldı
21 Mart 2014 Cuma 16:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de inşası süren ve yakın zamanda tamamlanarak faaliyete geçirilecek olan Gençlik Merkezinde gençler kültürel, sosyal ve sportif anlamda büyük bir imkana daha kavuşmuş olacaklar.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğü kompleksi içerisinde bulunan gençlik merkezinin inşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini kaydeden İl Müdürü Mustafa Ünlüer, gençlik merkezinin yeni binasının faaliyete geçirilmesiyle birlikte ilimiz gençlerinin çok büyük kültürel, sosyal ve sportif   imkana kavuşacağına değindi.

Kasım ayının son günleri itibariyle % 75 seviyelerine ulaşan yeni gençlik merkezi binasında konferans salonu, halk oyunları salonu, iş derslikleri gibi sosyal donatıların da bulunacağını kaydeden Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Mustafa Ünlüer, “Yeni gençlik merkezimizle birlikte ilimiz gençlerine içerisinde saatlerce vakit geçirebilecekleri güzel bir ortam hazırlamayı planlıyoruz. Böylece gençlerimizi kötü alışkanlıklardan da geri durmaya yönlendireceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.