banner461
banner195

Acımız Büyük Camiamızın Başı Sağolsun

Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü ve Nevşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan Antalya-Isparta karayolunun 50’nci kilometresinde trafik kazası geçiren Afyon Berberler Odası üyelerinin hayatlarını kaybetmesi nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

Acımız Büyük Camiamızın Başı Sağolsun
14 Eylül 2014 Pazar 15:16

banner143
banner134
Nevşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan mesajında şunları kaydetti: "Afyon Berberler ve Kuaförler Odası'na bağlı 13 esnaf ve sanatkarımızın geçirdikleri elim trafik kazasında hayatlarını kaybettiklerini ve 31 kişinin de yaralandığı haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Vefat eden esnaf ve sanatkarlarımıza Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailelerini başta olmak üzere Afyon esnaf ve sanatkarlarına ve camiamıza başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum."


Dün gece Afyonkarahisar Berberler ve Kuaföler Odası Üyelerini taşıyan otobüslerden birisinin Isparta – Antalya karayolunun 50. kilometresinde yoldan çıkması sebebiyle meydana gelen kazada 13 Oda üyesinin hayatını kaybetmesi ve 33 kişinin de yaralanması olayı teşkilatımızı ve bizleri derinden üzmüştür.

Bir daha bu şekilde vahim kazaların yaşanmaması temennisi ile şahsım ve teşkilatım adına ölenlere rahmet, ailelerine baş sağlığı ve yaralılara acil şifalar dilerim.


İSMAİL ÖRDÜ

NEVŞEHİR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ersun özburun - 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin
yaralılara allah şifalar versin