banner461
banner195

AGD’den Diyarbakır’ın Fethi Programı Hazırlığı

Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şubesi hafta sonunda gerçekleştirilen Çanakkale Programının ardından şimdide Diyarbakır’ın fethi programı hazırlıklarına koyuldu.

 AGD’den Diyarbakır’ın Fethi Programı Hazırlığı
13 Nisan 2015 Pazartesi 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şubesi hafta sonunda gerçekleştirilen Çanakkale Programının ardından şimdide Diyarbakır’ın fethi programı hazırlıklarına koyuldu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şube Başkanı Abdurrahim Doğru, Hazreti Muhammed (s.a.v)’nin ölümünün 7 yıl sonrasında fethedilen ve o günden bu yana Türk Milletinin önemli yerleşim alanlarından biri olan Diyarbakır’ın fethinin yıldönümü nedeniyle Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şubesi olarak bir program yapmayı planladıklarını dile getirdi.

Diyarbakır’ın günümüzde kötü emelli insanların ellerine terk edilemeyecek kadar önemli bir Vatan toprağı olduğunu kaydeden Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şube Başkanı Abdurrahim Doğru, tüm Nevşehir halkını 02 Mayıs 2015 günü kutlanacak olan Diyarbakır’ın Fethi programına katılmaya davet ettiklerini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.