banner461
banner195

Ağmaz’dan Ünver’e Teşekkür

Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Ünsal Ağmaz, Fırıncılar Odası Başkanlığına hizmet binası kazandıran Başkan Ünver’e teşekkür etti.

 Ağmaz’dan Ünver’e Teşekkür
01 Ocak 2015 Perşembe 17:50

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Ünsal Ağmaz, Fırıncılar Odası Başkanlığına hizmet binası kazandıran Başkan Ünver’e teşekkür etti.

Ağmaz, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in Fırıncılar Odası Başkanlığına sebze hali içerisinden oda hizmet binası verdiğini, önümüzdeki günlerde oda başkanlığının burada faaliyet gösteremeye devam edeceğini dile getirdi.

Ağamaz, “Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver, ilimizde esnaf ve sanatkarın dostu olduğunu bir kez daha gösterdi. Odamıza hizmet binası kazandırılması konusunda gösterdikleri hassasiyetten dolayı kendisine ve belediye yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halk - 3 yıl önce
ekmeğe zam yapılmış buda başkana teşekkür etmiş.ülkenin hali...
Avatar
YAZIKLAR OLSUN - 3 yıl önce
Biz kimsye teşekkür falan etmiyoruz,ekmeğin zamlanmasında katkısı ve desteği olanlara hakkımızı helal etmiyoruz,Allah'a havale ediyoruz.
Fırın denetim ve kontrollerini ekmeğin kalitesini,gramajını adam gibi doğru dürüst denetmeyenleri de Allah'a havale ediyoruz.
Avatar
Apo - 3 yıl önce
Bizde sandıkta teşekkür edecez!