banner461
banner195

Ahmet Ergün’den Parmaksız’a Destek

Nevşehir de Haziran ayında gerçekleştirilmesi beklenen Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası seçimlerine yönelik çalışmalar sürüyor.

Ahmet Ergün’den Parmaksız’a Destek
14 Mart 2013 Perşembe 18:03

banner143
banner134

 Nevşehir’imizin parlayan İş Adamlarından Ahmet Ergün, Nevşehir Ticaret Odası seçimlerindeki çalışmaları ile göz dolduruyor. Tarafların seçim çalışmalarını yavaşlattığı bir zamanda İş Adamı Ahmet Ergün çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız’ın en önemli destekçilerinden olan İş Adamları M. Ali Öbekli ve Ekrem Nurlu’nun seçimlerdeki en büyük destekçisi olan İş Adamı Ahmet Ergün seçimlerde kim kazanırsa kazansın asıl kazananın Nevşehir olacağını belirtirken,  ilimize önümüzdeki süreçte yepyeni yatırımlar yapacağının da müjdesini verdi.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yorum - 5 yıl önce
ahmet ergün beyi çok hayır ehli biri olark duyuyoruz alalah razı olsun kendisinden böğle insanların ticaret odasında olması lazım
Avatar
mustafa vyüksel - 5 yıl önce
ahmet bey gibi faal ve özü sözü doğru olan insanların stk larda görev alması çok iyi olacaktır bunun topluma faydası çoktur.
Avatar
yorum - 5 yıl önce
ticareti düzgün insanlar görev yapmalı ticaret odasında ergün bey gibi dürüs ve yüzlerce insan çalıştıran iş adamı böğle olmalı