banner461
banner195

Aile Ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Alan Taraması Yapacak

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener yaptığı açıklamada Şubat ayı içerisinde alan taraması yapacaklarını kaydetti.

Aile Ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Alan Taraması Yapacak
29 Ocak 2015 Perşembe 23:59

banner143
banner134

 Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener yaptığı açıklamada Şubat ayı içerisinde alan taraması yapacaklarını kaydetti.

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener yaptığı açıklamada 2011 yılında 633 sayılı kanun hükmünde kararname ile icracı bir bakanlık olarak kurulan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ülke genelinde ve İlimizde tüm alanlardaki hizmetlerini geliştirerek sürdürmektedir dedi.  Şener, ‘’Öncelikle ayrı binalarda hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmet binaları hizmet bütünlüğünün sağlanması ve resmi işlemlerin hızlandırılması amacı ile 2000 Evler Mah. 27. Yol adresinde bulunan eski yetiştirme yurdu binasında bir araya getirilmiştir. Bakanlığımızın değişen hizmet politikası gereği 2015 yılı ocak ayı itibari ile İl Müdürlüğümüz kadrosuna 11 yeni genç meslek elemanı atanmış olup hizmet aracı kapasitemiz de arttırılmıştır. İl Müdürlüğümüz güçlü meslek elemanı kadrosu ile 2015 yılı şubat ayı itibari ile alan taraması çalışmalarına başlayacaktır. Alan taraması yapmak sureti ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın müracaatları beklenmeksizin yerinde ihtiyaç tespiti yapılacak ve çok daha hızlı bir şekilde vatandaşlarımızın ayağına hizmetlerimiz götürülecektir.Mesleki personel ve araç kapasitemizin arttırılmasında göstermiş oldukları çabalardan dolayı öncelikle İl Valimize, İl Başkanımıza ve değerli Milletvekillerimize teşekkürü bir borç biliriz’’ diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yapmasan Olmaz - 3 yıl önce
bi defa da vekillere teşekkür etme be müdür bey...
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
vekillere mecbur teşekküre kardeşim. ebu vekil gizligider eniştesi. adam tarih öğretmeni mi ne aile müdürü oluyor. nasıl iş asıl sen ona bak
Avatar
Akraba kayırma partisi - 3 yıl önce
Yalakalik boyle olur iste .?
Avatar
Turgay - 3 yıl önce
Yapmazsan olmaz usta ;niye vekillere teşekkür etmesin ak Parti ve vekilleri olmasa şu an halimiz harapti galiba sen 2002 öncesini unutuyorsun