banner461
banner195

AK Parti Acıgöl Belediye Başkanı Ertaş'dan Teşekkür Mesajı

Cumhurbaşkanlığı seçimlerin sona ermesinin ardından, Aldığı yüksek oyla Nevşehir de yine AK Parti adına büyük başarı elde eden Acıgöl İlçesinin Belediye Başkanı Ercan Ertaş, bir teşekkür mesajı yayımladı.

AK Parti Acıgöl Belediye Başkanı Ertaş'dan Teşekkür Mesajı
14 Ağustos 2014 Perşembe 12:08

banner143
banner134
10 Agustos 2014 Pazar Günü yapılan Cumhurbaşkanlıgı seçimlerinde 12. Cumhurbaşkanı olarak Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’a başarılarının devamını diler desteklerini esirgemeyen kıymetli Acıgöl ilçesi vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarım...

ACIGÖL AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ERCAN ERTAŞ

10 AĞUSTOS’TA TÜRKİYE KAZANDI, ACIGÖL KAZANDI...
“İLK KEZ CUMHUR KENDİ BAŞKANINI SEÇTİ, MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN…”

Acıgöllü Kıymetli hemşehrilerim, 10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Acıgöl Merkez ilçede % 84, Acıgöl İlçe genelinde ise % 88 lik bir oy oranıyla Milletin Adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a,AK Partimize,Hizmete olan vefasını bir kez daha sandık başında oylarıyla göstermişlerdir.
Öncelikle Nevşehir Milletvekillerimize,İl Başkanımıza,Tüm AK Parti Teşkilatımıza ve Çok kıymetli Acıgöl halkına teşekkür ediyorum.
Teker teker zikretmek gerekirse, Acıgöl merkez ilçemizle,Tatlarin ve Karapınar belde halkımıza, Ağıllı,Bağlıca,Çullar,İnallı,Karacaören,Kozluca,Kurugöl,Tepeköy,Topaç ve Yuva köyü halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi gönderiyorum.
Önceki seçimlerde olduğu gibi bize oy veren ve vermeyen bütün Acıgöllü vatandaşlarımızı bağrımıza basıyoruz. Bütün Acıgöllüler bizim canımızdır, hepsinin gönlümüzde apayrı bir yeri vardır. Bir kez daha 
Acıgöl,bundan önce gördüğü hizmetlerin daha fazlasını ‘Yeni Türkiye’de’ görecektir.AK Parti İktidarı ile Söz verdiğimiz her şeyi yerine getirdik, getiriyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da değerli vatandaşlarımıza hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.


Bütün Acıgöllü hemşerilerimi gönülden kucaklıyor, selam ve saygılarımı iletiyor, ömür boyu mutluluklar diliyorum.  Su gibi aziz olunuz.”

ERTAŞ AK PARTİ 13. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI YAYINLADI...
Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş partisinin 13.kuruluş yıldönümünü kutlayan bir mesaj yayınladı.Ertaş mesajında;
"Türkiye siyasetinde ezberleri bozan, siyasetin itibarını geriye getiren ve millet egemenliği üzerindeki her türlü vesayeti ortadan kaldıran AK Parti, 13. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. 14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti ile birlikte Türkiye yeni ve taze bir anlayışa, kararlı, önünü ve geleceğini görebilen bir harekete, onurlu bir mücadeleye, ayakları yere basan, yerli ancak çağdaş bilgilerle donanmış kadrolara, ufuk açıcı, gerçekçi program ve projelere kavuşmuştu. 14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti; Türkiye’yi tüm renkliliğiyle, benzerlikleri ve farklılıklarıyla, eşsiz zenginlikleriyle, kendi içinde, bölgesinde ve tüm dünyada yeniliğin, kalkınmanın, barışın, huzur ve refahın öncüsü haline getirmiştir. AK Parti, bütün Türkiye’yi kucaklayan, ülkenin her karış toprağında var olan bir partidir. AK Parti, 7’den 70’e, büyükten küçüğe, her yaştan, her bölgeden, her şehirden insanlarımızın partisidir. AK Parti, binlerce yıldır aynı coğrafya üzerinde barış, dostluk ve kardeşlik içinde birlikte yaşayan, ortak bir kaderi paylaşan, sevinçleri, kederleri, kıvançları ortak olan milletimizin partisidir.

TARİH YAZACAK
13 yıldır süren ve daha uzun yıllar sürecek olan Türkiye’nin bu zor ve meşakkatli gelecek yolculuğunda en ön saflarda yer alan teşkilatımızın kıymetli mensuplarının gayretleri her türlü takdirin üzerindedir. Gece demeden, gündüz demeden, inançla, kararlılıkla, aşkla çalışan, Türkiye’nin daha güçlü bir ülke olması, daha müreffeh bir hale gelmesi için gayret gösteren AK Parti ailesinin değerli üyelerinin bu çabalarını tarih yazacaktır. Partimizin 13. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, işinden ve aşından fedakârlık yaparak teşkilat çalışması yapan, AK Parti siyasetini daha geniş kitlelere taşımak, partimizin daha da büyümesini sağlamak adına gayret gösteren tüm kahramanlara teşekkürü bir borç biliyorum. AK Parti’nin inanmış yüreklerine, samimi kalplerine ve önce Hakk’ın sonra ise halkın rızasını güderek çalışan tüm sevdalılarına teşekkürü bir borç biliyorum. Allah, samimi bir kalple çalışarak millete hizmet yolunda yürüyen herkesten razı olsun. AK Parti’yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımız olmasını sağlayan Genel Başkanımız ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı, milletin iradesiyle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnet ve şükranlarımızı arz ediyorum. AK Parti’nin 13. kuruluş yıl dönümünün teşkilatlarımıza ve girdiğimiz her seçimde bize desteğini artırarak devam ettiren aziz milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum."

     Ercan ERTAŞ
Acıgöl Belediye Başkanı
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.