banner461
banner195

AK Parti Aday Adayı Çöloğlu'ndan Kadınlar Günü Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Milletvekili Aday adayı Abdurrahim Çöloğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti Aday Adayı Çöloğlu'ndan Kadınlar Günü Mesajı
07 Mart 2015 Cumartesi 16:45

banner143
banner134
8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Milletvekili Aday adayı Abdurrahim Çöloğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Çöloğlu yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Kadının hem islamiyette hem de Türk aile yapısı ve geleneğinde yerinin özel olduğunu belirten Abdurrahim Çöloğlu mesajında; "Kadına verilen değer ve önemin  bir gün ile sınırlandırılamayacağını,Sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) 'Kadınların haklarına riayet ediniz’, ‘sizin kadınlar üzerinde hakkınız, onlarında sizin üzerinizde hakları vardır'  buyurmuştur. Yüce dinimizde de her zaman kadına verilen önemini ve kadınlarımızın haklarının çiğnenmemesi hususunun altını önemle çizmiştir." dedi.

Çöloğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kadınlarımız ki; doğumdan ölüme kadar hayatımızı her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerlerimizdir. Sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr analarımızın, kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.” diye sözlerini tamamladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.