banner461
banner195

AK Parti Aday Adayı Varır Ziraat Odası Başkanı Altınışık’ı Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yavuz Yapar, Nevşehir Ziraat Odası Başkanlığı görevine seçilen Hüseyin Altınışık’ı ziyaret etti.

AK Parti Aday Adayı Varır Ziraat Odası Başkanı Altınışık’ı Ziyaret Etti
16 Mart 2015 Pazartesi 10:56

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır, aynı zamanda muhtarlar derneği başkanı olan yeni Ziraat odası başkanı Hüseyin Altınışık’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Varır, ‘’ Başkanım öncelikle yeni görevinde sizlere başarılar dileklerimi sunuyorum. Umut ediyorum ki Nevşehir Ziraat Odası olarak İl genelinde ki çiftçilerimiz için başarılı çalışmalara imza atacaksınız. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den aday adaylığımı daha önce açıklamıştım. Geçtiğimiz hafta sonunda ise partimiz tarafından temayül yoklaması sonrasında mülakatlar yapıldı. Bizlerde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Ben yeniden yeni görevinizi tebrik ediyorum’’ diye konuştu.
 
Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık ise ziyaretinden dolayı AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır'a teşekkür ederken seçim sürecinde yapacağı çalışmalarda başarılar diledi.

Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık'ı dernek binasında ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır burada bir süre görüşerek istişarelerde bulundular.

Nevşehir Milletvekili Aday adayı Hüseyin Varır'ın ziyaretlerine sendika temsilcileri, esnaf ve sanatkâr örgütleri ve Nevşehir’in manevi kanaat önderleriyle devam edeceği; zaten her daim iç içe olduğu Nevşehir’in sosyal ve iktisadi hayatına yön veren önemli isimlerle sürece ilişkin değerlendirmelerde bulunacağı ifade ediliyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
taşeron - 3 yıl önce
Bulduğunuz bu enerji her zaman taktirle ve özenle anlatırız müdürüm. İnanıyorum kı meclisin bu ülkenin sizin gibi caliskan azimli kararlı ve merhametli vekillere ihtiyacı var. Bizler sizi böyle bildik ve işimizin hakkını vermeyi sizden öğrendik. Şüphesiz kı bu yolda sizi sevmeyen desteklemeyenlerde olacak. Hiç birşey sizi yildirmasin. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.