banner461
banner195

AK Parti Gençlik Kolları'ndan Nevşehir İşkur Müdürü Barata’ya Ziyaret

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. M.Rauf Yanar ve yönetim kurulu üyeleri kısa süre önce Nevşehir İş-Kur İl Müdürlüğüne atanan Arif Barata'yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

AK Parti Gençlik Kolları'ndan Nevşehir İşkur Müdürü Barata’ya Ziyaret
13 Şubat 2017 Pazartesi 19:11

banner143
banner134
AK Parti teşkilatlarında bir dönem gençlik kolları başkanlığı da yapmış olan İş Kur İl Müdürü Arif Sıddık Barata'yı makamında ziyaret eden AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. M.Rauf Yanar ve beraberin de ki yönetim kurulu üyeleri görevine bir süre önce atanan Barata'ya hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. M.Rauf Yanar burada İş-Kur İl Müdürü Arif Barata ile fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaret ilişkin açıklamada bulunan ‪Gençlik Kolları Başkanı Yanar; "İş Kur il Müdürümüz Syn. Arif BARATA' yı makamında ziyaret ettik.Kendilerine Misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Nevşehir İşkur Müdürü Arif Barata ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başkan ve beraberindeki konuklara göstermiş oldukları incelikten ötürü teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.