banner461
banner195

AK Parti Hacıbektaş İlçe Başkanlığından Anlamlı Kampanya

AK Parti Hacıbektaş İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan “Giymiyorsan Giydir” kampanyasına ilçe halkı büyük ilgi gösteriyor.AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Koçak tarafından geçtiğimiz ay içerisinde başlatılan “Giymiyorsan Giydir”...

AK Parti Hacıbektaş İlçe Başkanlığından Anlamlı Kampanya
27 Mayıs 2016 Cuma 14:50

banner143
banner134
AK Parti Hacıbektaş İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan “Giymiyorsan Giydir” kampanyasına ilçe halkı büyük ilgi gösteriyor.
AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Koçak tarafından geçtiğimiz ay içerisinde başlatılan “Giymiyorsan Giydir” kampanyasında ilçe halkı giymedikleri kıyafetleri İlçe Başkanı Yusuf Koçak’ın yanı sıra AK Parti Hacıbektaş Kadın Kollarına ulaştırıyor. AK Parti Hacıbektaş Kadın Kolları üyeleri tarafından ise hayırsever vatandaşlarca verilen kıyafetler önce yıkanıyor daha sonra ise titizlik içerisinde askılarda ki yerini alıyor. AK Parti Hacıbektaş İlçe Başkanı Yusuf Koçak yaptığı açıklamada bir ay içerisinde yüzün üzerinde ihtiyaç sahibine kıyafet yardımında bulunduklarını kaydetti. Koçak, “Giymiyorsan Giydir adlı başlatmış olduğumuz çalışmamız başarılı bir şekilde devam ediyor. İlgili olan vatandaşlarımız olumlu yönde katkı ve destek vermekteler. Poşetler içerisinde teslim edilen bu kıyafetleri bizlere ulaştırdıktan sonra, kadın kollarımız düzenli bir şekilde katlayıp askılara asarak ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere hazır hale getiriyorlar. Şu ana kadar çok sayıda ihtiyaç sahiplerine kıyafet yardımında bulunmuş olduk. Bu kampanyamıza destek olan duyarlı tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.