banner461
banner195

AK Parti İl Yönetiminden Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü

AK Parti İl Yönetimi İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver tarafından başlatılan Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Kapadokya vadilerinde doğa yürüyüşü olarak devam ediyor...

AK Parti İl Yönetiminden Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü
01 Eylül 2014 Pazartesi 23:06

banner143
banner134
Yürüyüşe katılan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Sağlıklı yaşam yürüyüşlerine ilginin giderek artması gerektiğini vurgulayarak, vatandaşlarla fırsat oldukça bu tarz etkinliklere katılmalarını önerdi.

Tanrıver, Geleneksel olarak başlattıkları Doğa Yürüyüşü hakkında www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında; "
Birlikte yola çıkmak, birlikte mutlu olmak, birlikte görmek, birlikte keşfetmek, birlikte deneyimlemek, birlikte keyif almak, birlikte korumak, birlikte direnmek, birlikte kazanmak, birlikte kaybetmek…" Ben yerine "BİZ" olmak,yarınların sağlıklı çevresi ve sağlıklı insan parolasıyla başlattığımız bu yürüyüş Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan la başlayan kutsal yürüyüşün 2023 Vizyonu Nevşehir adına "Durmak Yok Yola Devam" sloganı adına birer idmanları olarak görüyoruz.

Artık tekrar bir araya gelmemizin kenetlenmemizin ve BİR olmamızın vakti çoktan gelmişti. Biz olmayı becerebilen bir şehir olduğumuzda ki buna yürekten inanıyorum mevcut şehrimiz ve bölgemizide Allahu Tealanın bahşettiği nimetlerle ve yine Nevşehir e has bahşettiği değerlerle birlikte 2023 Nevşehir'ini hep birlikte inşaa edip Nevşehirli insanımıza yakışan hizmetleri el ele omuz omuza hep birlikte  kazandıracağız dedi.

AK Parti Nevşehir il Başkanı Tanrıver ve beraberinde AK parti teşkilatı ile gençlik kollarından gönüllü oluşan bir grupla sabah erken saatlerde pazar günleri gerçekleştirilen vadi yürüyüşü sırasında doğaya atılan plastik ve kağıt atıkları da topladılar.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet DEDEBAG - 4 yıl önce
Orda hakem Tahsin in ne işi var. Daha dun Turk egitimsen deydi. Madalyon donunce bole oluyor.
Avatar
hakem - 4 yıl önce
çok alakasız yorum yapmışsın ahmet dede bağ
Avatar
tepeköylü - 4 yıl önce @Ahmet DEDEBAG
tahsin hocamın siyasetle işi olmaz sadece mehmet ali beyin akrabası olduğu ve sporu sevdiği için orda. ön yargılı olmayalım ahmet dedebağ bey.
Avatar
baycixx - 4 yıl önce
ahmet dedebağın haklı olduğu noktalar var evet sen bir memursun ve bir partinin düzenlediği etkinliğe katılamazsın, ama tahsin hocayı ben şahsen tanıyorum o çok dürüst ve çalışkan bir insandır, bu kadar ince düşünememiştir. kalbi temiz ahlaklı bir öğretmen ve hakemdir ben sonuna kadar kefilim, bir mhp li olarak yazıyorum bunları bana kişiliği önemli insanığı önemli partisi değil