banner461
banner195

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı 15 Temmuz Şehitler Anıtını Ziyaret Etti

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Belediyesi Tarafından Yaptırılan 15 Temmuz Şehitler Anıtını Ziyaret Etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı 15 Temmuz Şehitler Anıtını Ziyaret Etti
07 Eylül 2016 Çarşamba 09:11

banner143
banner134
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Belediyesi tarafından yapılan 15 Temmuz şehitler anıtını ziyaret etti.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yapımı devam eden 15 Temmuz şehitler anıtını ziyaret etti. Burada şehitler anıtında incelemede bulunan Salih Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e, anıtı kente kazandırdığı için teşekkür eden Salih Açıkgöz, "Hepimizin bildiği üzere 15 Temmuz tarihinde FETÖ/PDY terör örgütü tarafından ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast edilen bir darbe girişiminde bulunuldu. 15 Temmuz tarihinde darbe girişimine karşı demokrasi şehitlerimiz oldu. Şehitlerimizin ruhunu Nevşehir’de yaşatmamız için Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver’de şehitler parkımızın içerisinde 15 Temmuz şehitler anıtı yapımına başladı. Bugün burada demokrasi şehitlerimizi bir kez daha minnet ile anıyor ve böylesine bir anıtı ilimize kazandırdığı için Belediye Başkanımız Hasan Ünver’e teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.