banner461
banner195

AK Parti Milletvekileri Özkonak Kasabasını Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider Özkonak Belediyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Avanos Kaymakamı Mustafa...

AK Parti Milletvekileri Özkonak Kasabasını Ziyaret Etti
27 Mayıs 2016 Cuma 09:51

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider Özkonak Belediyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz Özkonak Kasabasını ziyaret etti. Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli’den belediyenin bugüne dar yapmış olduğu çalışmalar ve bundan sonra yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler alan Milletvekilleri Açıkgöz ve Gizligider yapılması gereken tüm çalışmalarda her zaman Özkonak halkının yanında olduklarını ifade ettiler.
AK Parti Milletvekilleri ve beraberindekiler daha sonra ise Özkonak Cumhuriyet Ortaokulu tarafından düzenlenen 12. Geleneksel Pilav şenliğine katıldı. Burada öğrenciler ve öğretmenler ile bir süre sohbet eden Milletvekilleri daha sonra ise kasabadan ayrıldı.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.