banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Aday Adayı Zafer İnanır'dan Ziyaretler ve Açıklama

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Aday Adayı Zafer İnanır Daha yaşanabilir bir Nevşehir,sloganıyla çıktığım Nevşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı yolunda artık adayların açıklanacağı son etaba gelmiş bulunmaktayız.

AK Parti Nevşehir Aday Adayı Zafer İnanır'dan Ziyaretler ve Açıklama
02 Aralık 2013 Pazartesi 14:58

banner143
banner134

 Daha yaşanabilir bir Nevşehir,sloganıyla çıktığım Nevşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı yolunda artık adayların açıklanacağı son etaba gelmiş bulunmaktayız.Bu süreçte desteklerini,dualarını,iyi dileklerini ve teşviklerini hiç esirgemeyen ve bu yolda daha kararlı bir şekilde yürümeme vesile olan tüm hemşehri ve gönüldaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım.Bu desteklerinin adaylığımın açıklanması halinde artarak süreceğini biliyorum.

      Aday adaylığımı açıkladıktan bugüne kadar toplumun tüm katmanlarıyla diyalog kurmaya gayret gösterdim.Sivil toplum örgütlerine ziyaretler gerçekleştirdim.Toplum önderlerinin,sivil toplum kuruluşlarının ve hemşehrilerimizin sorunlarını,şehrimizin geleceği ile ilgili beklentilerini,eksik hususlar konusundaki çözüm önerilerini dikkatle dinledim ve not aldım.

     Aday olarak açıklanmam ve seçilmem halinde bu önerileri imkanlar ölçüsünde değerlendirmek istiyorum.Amacım kavga ve çekişmelerden uzak olarak tamamen hizmet anlayışına odaklanmış , toplumun her kesimiyle iyi ilişkiler kuran bir anlayış geliştirmektir.İyi bir yönetişim sistemi kurarak  konusunda uzman ve tecrübe sahibi bir ekip kurarak ortak bir akıl oluşturmaya gayret göstereceğim. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında ortaya koymuş olduğu vizyon çerçevesinde kentin tarihi dokusunu koruyarak yatay şehirleşmeye önem vereceğim.Bir Nevşehir sevdalısı olarak hemşehrilerime daha yaşanabilir,turizmden hakettiği payı alan marka bir şehir oluşturmayı taahhüt ediyorum.Şuana kadar esirgemediğiniz destek ve dualarınızı bekliyorum. Tüm halkımıza  sevgi ve saygılarımı sunarım.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Aday Adayı
                         Zafer İnanır


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kim - 5 yıl önce
ak partinin emektarı, dürüst başkan,sen yada rıdvan olamaz iseniz , nevşehir de ne il yönetimi, ne ilöçe yönetimi kalır, keşke sen olsan,dürüstlüğğünle tarihe geçersin
Avatar
nevşehir sevdalısı - 5 yıl önce @kim
sayın zafer bey dogru dürüst ve çalışkan bir insansınız allah yar ve yardımcın olsun. tüm dualarımız seninle başkanım
Avatar
HELAL - 5 yıl önce
belediye başkanliğini laikiyle yapacağinizi nevşehir insaninin sorunlarini,esnafin sikintilarini giderebilecek bir başkansiniz.siz bizim içimizden bir insansiniz inşallah hakkinizda hayirlisi olur.
Avatar
EVET - 5 yıl önce
en çok sana yakişacak o başkanlik..
Avatar
nevsehir - 5 yıl önce
Geçtiğimiz gün soylemistim simdi yine acikliyorum nevsehir ak parti adayi zafer inanir
Avatar
kemal atkan - 5 yıl önce
Hasan ve Rıdvan olmasında kim olursa farketmez.
Avatar
NEVŞAARLI - 5 yıl önce
abicim vallaha o para baronları sana nefes aldırmaz, sen de hayır diyemezsin. iyi insan olmak tek başına başkanlık için yeterli değilki.
Avatar
GERÇEK - 5 yıl önce
BU RESIMLER SENIMI DESTEKLİYOR,YOKSA ONLARI ZIYARET ETTİNDE BUNLARIMI
KULLANIYORSUN YANINDAKI
EKIP KIM .......?