banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Heyeti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar başkanlığında ki Nevşehir heyeti, parti genel merkezinde düzenlenen 126. il başkanları toplantısına katıldı.

AK Parti Nevşehir Heyeti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında
16 Eylül 2018 Pazar 15:00

banner143
banner134

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Nevşehir'den İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, İl Genel Meclis Başkanı süleyman Özgün, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz katıldı.

İl Başkanı Yanar, iki gün süren toplantının ana gündem maddelerinin teşkilat çalışmaları ve yaklaşan yerel seçim hazırlıkları olduğunu belirtti.

AK Parti Nevşehir Heyeti toplantının ikinci günü ise Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Genel Başkan Yardımcılarının da katıldığı toplantıya Nevşehir grubu olarak iştirak ettiler.

AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen ve partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantı sonrası AK Parti Siyaset Akademisi'nde başarılı olan kursiyerlere plaket verdi. AK Parti Nevşehir ilimizi temsilen Mimar Faruk SAĞCAN ödülünü Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar: "AK Parti ‪Genel Merkez AR-GE Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu 18.Dönem Siyaset Akademisi ödül töreninde, siyaset akademisi Nevşehir İl birincisi olan Faruk Sağcan ve il başkan yardımcımız ve AR-GE Başkanımız Serkan Feralan’a ödüllerini sayın Cumhurbaşkanımız takdim ettiler.. Hayırlı olsun‬" dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı Serkan Feralan; "Nevşehir İl koordinatörlüğünü yürüttüğüm, AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanlığımızın düzenlediği 18.Dönem Siyaset Akademisi ödül töreninde, Faruk SAĞCAN'a, AR-GE Başkanı olarak şahsımında hazır bulunduğu törende ödülü Sayın Cumhurbaşkanımız takdim etti." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de yaptığı açıklamasında; "Genel Merkez AR-GE Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu 18.Dönem Siyaset Akademisi ödül töreninde, siyaset akademisi Nevşehir İl birincisi olan Faruk Sağcan ve İl Başkan Yardımcımız ve AR-GE Başkanımız Serkan Feralan ödüllerini Sn Cumhurbaşkanımızdan aldılar. Hayırlı olsun"dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.