banner461
banner195

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kim Olacak?

Ak Parti genel merkezinin ülke genelinde teşkilatlarındaki yeniden yapılandırma çalışmaları doğrultusunda Ak Parti Nevşehir il Başkanı Kazım Sunar’ın görevinden alınmasının ardından gözler yeni il başkanının kim olacağına çevrildi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kim Olacak?
04 Haziran 2014 Çarşamba 10:55

banner143
banner134
Edinilen son bilgilere göre Ak Parti İl Başkanlığı için gündemde yer alan isimler arasında AK Parti Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz'ün Nevşehir kamuoyunun ortak ismi olarak daha ağırlık kazanarak ön plana çıktığı belirtilirken son kararın AK Parti Genel Merkezince değerlendirilerek Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu tarafından belirleneceği ifade ediliyor.

Mevcut Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ile birlikte Şu ana kadar bir çok isim arasında en son olarak Baro Başkanı Av. Fahri Korucu, Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol ile Nevşehir Belediye Meclis üyesi Mali Müşavir  Fatih Güneş isimleri de zikredilen isimler arasında.
Bu isimler arasında yapılan değerlendirmelerin ardından Parti genel Merkezi tarafından Ak Partinin yeni il başkanının önümüzdeki bir kaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
s. ak - 4 yıl önce
il başkanı olacak teşkilatları toparlayacak tek isim var salih açıkgöz.hayırlı olsun salih bey...
Avatar
HÜSEYİN ÇALIŞIR - 4 yıl önce
partimiz için en uygun olani güvenilir teşkilatçi partimizi asla satmayacak kişileden biri salih açikgöz il bşk için yakişir bence adam gibi adam
Avatar
teşkilat - 4 yıl önce
nevşehir'de partimizin 7. il başkanı atanacak bu kutsal göreve en yakışır isim salih açıkgöz hayırlı olsun başkanım...
Avatar
böyük-güççük - 4 yıl önce
nevşarın böyük sülalelerin güccük çocuklarını aday yapmayın. sülalelinin en böyüğü çıksın siyaset yapsın. siyaset çoluk çocuk işi deeel
Avatar
bu dediğin olsun - 4 yıl önce @Ak Gençlik
akp yede oylarımız haram olsunnn
Avatar
AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığından - 4 yıl önce @Ak Gençlik
salih açıkgöz ün partimize hayırlı olmasını temenni eder, il başkanlığı görevinde başarılar dileriz
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
vatandaşin tek taktiği reccep tayyi̇p erdoğan .yoksa i̇l başkani ki̇m olursa olsun..takmaz
Avatar
Ak Partili - 4 yıl önce
ak partiye ağabey biri lazım ekonomik yönden bağımsızlığı olan, ekibini toplantıya çağırdığında eksiksiz katılan, teşkilatçı birisi lazım bence, kim ne derse desin zamanımızda ekonomi herşeyin önünde geliyor. onun için mali durumu iyi olan geröekten dava adamı birisi lazım, ama duyduğum kadarı ile üç isim gitmiş ankaraya yasin güneş, fahri korucu,salih açıkgöz, hayırlısı diyorum hangisi olursa olsun umarım gereken başarıya ulaşır ve ulaştırır.