banner461
banner195

AK Parti Nevşehir İlçe Başkanı Açıkgöz'den Miraç Kandili Mesajı

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayarak Tüm Nevşehir halkının ve İslam âleminin kandilini kutladığını söyledi.

AK Parti Nevşehir İlçe Başkanı Açıkgöz'den Miraç Kandili Mesajı
24 Mayıs 2014 Cumartesi 12:31

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, yayınlamış olduğu mesajında, Miraç Kandili’nin, birçok hikmet ve bereketi barındıran mübarek bir gece olduğunu ifade etti. Açıkgöz, "Miraç; Peygamber Efendimizin, Yüce Allah’ın sonsuz kudreti ile önce Mescid i Aksa’ya, oradan da semaya yaptırılan hikmet yüklü yolculuğu ifade eder.
 
Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Kandilimizin sevgi ve birlik hislerimizi kuvvetlendirmesini diliyor bütün Nevşehirli hemşehrilerimin ve dünyadaki tüm Müslüman kardeşlerimizin Miraç Kandili’ni kutluyorum.

Gönül dünyamızı bulandıran haset, kin, düşmanlık gibi kötü duygulardan temizleme çağrısında bulunan Açıkgöz, “Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, gerek kendi toplumumuz, gerekse tüm dünya insanları arasında sınırlar oluşturan anlayış ve davranışlardan uzaklaşarak, bizi birbirimize yaklaştıracak, dünya ve ülkemizde barışını sağlayacak uzlaşmacı tavırlar sergilemenin yollarını arayalım” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.