banner461
banner195

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider'den Belediye Başkanlarına Ziyaret

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider'den hafta sonunda önce Ürgüp sonra Acıgöl ve Karapınar Belediye Başkanlarına Ziyaret gerçekleştirdi.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider'den Belediye Başkanlarına Ziyaret
28 Nisan 2014 Pazartesi 18:56

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'a yeni döneminde başarılar diledi.

30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Acıgöl ilçemiz % 75 oyla Türkiye 4.sü oldu.AK Partimize verdikleri oy ve desteklere yüzümüzü kara çıkarmayan Acıgöl ilçemize .inşallah teşekkürümüzü hazırlıkları bitmek üzere olan dev projelerle sunacağız dedi.
Gizligider in Acıgöl den sonraki ziyareti Karapınar beldesine oldu.

Ardından Karapınar ilk kez iktidar partili adayı 2009'da, üst üste aynı adayı ise 2014'te seçti.Karapınar Belediye Başkanımız Mustafa Tiftik i belde ziyaretimizle Teşekkür ve tebrik ettik dedi.Gizligider Karapınar kasabamız için yapılacak tüm çalışmalarda kendilerinin yine ilk dönemde olduğu gibi yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtti.

Gizligider'in hafta sonunda bir başka durağıda Ürgüp ilçesinde Belediye Başkanı Fahri Yıldız'a ziyaretde bulundu.Ürgüp ilçemizin Nevşehir ve Kapadokya bütünü için büyük önem arz ettiğini ilçemizin hak ettiği hizmetleri için Başkanımımz Fahri beyle gerekli istişarelerimizi ve tam Desteğimizi sürdüreceğiz dedi.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekillerinin kendilerine her zaman yardımcı olduğunu söyledi. Yıldız, "Ürgüp için en iyi hizmetleri yapmaya devam edeceğiz, Milletvekillerimiz ve hükümetimizin desteği ile Ürgüp'ü geleceğe emin adımlarla hazırlamaya devam edeceğiz." dedi.Ziyarette İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri de hazır bulundu.

Nevşehir Milletvekillerimiz en son Nevşehir Sağlık-Sen üyelerini ziyaret ettiler..Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Baykara - 4 yıl önce
bizde vekili tüm sehirin vekili saniyorduk aceba akp li olmayan belediye bsk larinida ziyaret ediyormudur? yoksa sadece akp lilerimi ziyaret ediyor eger öyleyse bu antidemokratik bir durum olur.