banner461
banner195

Ak Parti Nevşehir Teşkilatından Enderun Vakfına Ziyaret

Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf YANAR ve yanındaki İl Teşkilatı Mensupları Enderun Vakfını ziyarette bulundular.

Ak Parti Nevşehir Teşkilatından Enderun Vakfına Ziyaret
02 Kasım 2017 Perşembe 16:30

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf YANAR ve yanındaki İl Teşkilatı Mensupları Enderun Vakfını ziyarette bulundular.Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Nevşehir İl Başkanlığı görevine atanan Mustafa Rauf YANAR ve beraberindeki heyet Enderun Vakfına ziyarette bulunarak Vakıf yönetimiyle fikir alışverişinde bulundular.
Öncelikle yeni görevinizde başarılar dilerim diyerek söze başlayan Enderûn Eğitim Vakfı Genel Başkanı Mustafa AYDOĞDU Sivil Toplum Kuruluşları ile ilimiz siyasetçilerinin fikir alışverişlerinin ne kadar önemli olduğunu söyledi. 
Tebrik için teşekkürlerini ileten Ak Parti İl Başkanı Mustafa Rauf YANAR ise henüz ufukta bir seçim olmamasına rağmen Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlere başladıklarını çünkü bu kurumların sadece seçim dönemlerinde ziyaret edilmesinin toplumun nabzını tutmak, ilimize daha hayırlı hizmetlerde bulunmak için yeterli olmayacağını belirterek bundan dolayı esnaf ziyaretleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının ziyaretlerine göreve seçilir seçilmez başladığını belirtti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.