banner461
banner195

AK Partili adaylar Nevşehir spor taraftarı ile buluştu

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehirsporlu taraftarlarla bir araya geldi.

AK Partili adaylar Nevşehir spor taraftarı ile buluştu
22 Mayıs 2015 Cuma 11:12

banner143
banner134

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI; “NEVŞEHİRSPOR İÇİN HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI”

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehirsporlu taraftarlarla bir araya geldi.

Seçim çalışmaları kapsamında Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) yönelik ziyaretlerini sürdüren AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehirspor Gençlik Kulübü’nü ziyaret etti.

Nevşehir Ticaret Borsası konferans salonunda Kulüp Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin ve üyeler tarafından karşılanan milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, kulüp üyeleri ve taraftarlarla sohbet etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve bazı parti yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette,  AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Spor için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğine dikkat çekti.

Her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olduklarını belirten, Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, AK Parti hükümetleri döneminde yapılan spor yatırımlarının bunlara en iyi örnek olduğunu söylediler.

Nevşehirspor’un halkın ortak bir paydası olduğuna vurgu yapan Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider; “Takımımızın başarılı olabilmesi için kırmızı-beyazlı renklere gönül veren tüm bu şehir sevdalılarının vereceği desteğe bağlı. Nevşehirspor’un başarısı için sadece tek bir merkezden yapılacak ilgi ve destek yetersiz olacaktır. Bu nedenle toplumun her alanında Nevşehirliyim diyen herkesin ortak sevdası  Nevşehirspor, herkesin kendi üzerine düşeni yerine getirmesiyle daha üst seviyelere taşınacaktır.”dedi.

Nevşehirspor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin’de AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’i görmekten ve sorunları paylaşmadan dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirterek, AK Parti heyetine teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
GÜNAYDIN - 3 yıl önce
sezon bi̇tti̇.
Avatar
Gerçekler - 3 yıl önce
takımlara her belediye bütçe oranında yardım yapıyorlar.sayın belediye başkanı'mız tam el atarsa
bu takım şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşur ve
takım iyiye gider vekillerde yardımcı olursa sonuç iyi olur.
Avatar
FERHAT - 3 yıl önce
sonuç geçen seneki̇ toplantinin aynisi somut bi̇rşey yok