banner461
banner195

AK Partili Vekillerden Birlik Bayramlaşması

Nevşehir’de Esnaf Odaları Birlik Başkanlığının yanında Ticaret Odası ve Ticaret Borsası bayramlaşma programı yapan Sivil Toplum Kuruluşlarından oldu.

AK Partili Vekillerden Birlik Bayramlaşması
20 Temmuz 2015 Pazartesi 11:13

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Esnaf Odaları Birlik Başkanlığının yanında Ticaret Odası ve Ticaret Borsası bayramlaşma programı yapan Sivil Toplum Kuruluşlarından oldu.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığının hizmet binasında düzenlenen Ramazan bayramı bayramlaşma programına bu yıl AK Partili Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk’te katıldı. Beraberlerinde oldukça kalabalık bir grup ile birlik başkanlığı bayramlaşma programına katılan Açıkgöz ve Göktürk’e AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcıları Oktay Şımarmaz ve Yusuf Kaya, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil de eşlik etti.

Birlik Başkanlığındaki bayramlaşma programında haliyle halen kurulamayan hükümet, AK Partinin hükümet kurma çalışmaları da sohbet konusuydu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.