banner461
banner195

Akçalı'dan Nevşehir'e Hayırlı Kandiller

Nevşehir Emniyet Sürücü Kursu İşletme Sahibi Mustafa Akçalı Peygamber Efendimizin doğumunun, insanlık tarihinin en önemli olaylarından birisi olduğuna dikkat çekerek O'nun yeryüzüne getirdiği insan hakları, adalet, eşitlik ve sosyal denge gibi değerlere, dünyamızın her zamankinden daha fazla muhtaç olduğuna vurgu yaptı.

Akçalı'dan Nevşehir'e Hayırlı Kandiller
11 Ocak 2014 Cumartesi 15:27

banner143
banner134

Nevşehir Emniyet Sürücü Kursu İşletme Sahibi Mustafa Akçalı yayımladığı mesajında şunları söyledi: "Bir fazilet güneşi ve hidayet meşalesi olan sevgili peygamberimizin gönderilişi, yüce Allahın bütün insanlara en büyük nimetlerinden birisidir. İnsanlık için yepyeni bir gün doğmuş, aydınlık bir devir açılmıştı. Peygamberimizi okumaya ve anlamaya, O'nun engin sevgi ve hoşgörüsüne, zarafetine, izzet ve keremine, her biri ayrı bir hakikat taşıyan sözlerine kısacası onun rehberliğine olan ihtiyacımız her zamankinden fazladır. Peygamberimizin dünyaya teşrif ettiği bu mübarek gecede, Mevla'nın sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden ve gönüllere umutla huzuru dolduran o yüce rahmetinden hepimizin faydalanmasını dilerim.

Kandilin, şehrimize, ülkemize hayırlar getirmesini, İslam aleminin birlik ve beraberliğine, insanlığın barış, huzur ve hidayetine vesile olmasını savaş ve şiddetin yerini huzur ve barışın almasını Allah'tan niyaz ediyorum."

Nevşehir Emniyet Sürücü Kursu
 Mustafa AKÇALI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Dost - 4 yıl önce
Sagol reis seninde isin rast gele