banner461
banner195

Aklınızı Başınıza Alın

Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, 30 Mart yerel seçimleri öncesinde ülkemizde ortaya çıkan bir takım güçlerin Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde de varlık gösterme çabası içerisine gireceklerinin gözlendiğini belirterek “Aklınızı Başınıza Alın” uyarısında bulundu.

Aklınızı Başınıza Alın
19 Nisan 2014 Cumartesi 20:12

banner143
banner134

Aklınızı Başınıza Alın

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, 30 Mart yerel seçimleri öncesinde ülkemizde ortaya çıkan bir takım güçlerin Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde de varlık gösterme çabası içerisine gireceklerinin gözlendiğini belirterek “Aklınızı Başınıza Alın” uyarısında bulundu.

Cumhuriyet tarihinde ilk kez Cumhurbaşkanının halkın oyları ile seçileceğine vurgu yapan Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, yerel seçimler öncesinde yaşananların ülkeye hiçbir şey kazandırmadığına değindi.

Özdemir, “30 Mart Yerel Seçimleri öncesinde ortaya çıkarılan bir takım güçler Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde de boy göstereceğe benziyor. Şimdiden aklından bu tür manüplasyonları geçirenlere sesleniyoruz. Aklınızı başınıza alın. Ülkemizi germeyin. Ülkemiz gerek 17 Aralık, Gerek 25 Aralık, gerekse gezi parkı olaylarından yeterince gerildi. Bu tür olaylardan gerek içeride, gerekse dışarı da yeterince itibar kaybetti. Ekonomik olarak ise büyük kayıplara uğradı. Hiç kimsenin bu ülkenin imkanlarının heba olmasına ve dışarıdaki itibarının zedelenmesine hakkı yok. İçimizdeki bir takım insanlar farklı düşünceler içerisinde olabilirler. Ama bu düşünceler insanlarımızın hak ve özgürlüklerine, Siyasi iktidarın meşruiyetine, Türkiye Büyük Millet Meclisimizin meşruiyetine saygı göstermek zorundalar. Cumhurbaşkanını Cumhuriyet kurulalı ilk kez halkımız seçecek. Halkın seçtiği bir Cumhurbaşkanının Türkiye Büyük Millet Meclisinin seçtiği bir Cumhurbaşkanından daha güçlü olacağını düşünüyoruz. Bu seçimin ilk turda neticeleneceğine de inanıyoruz. Kim seçilirse seçilsin gücünü halktan almayan bir Cumhurbaşkanının başarılı olamayacağı ortada. Artık Vatandaşımız uyandı. Bundan sonraki demokratik süreçleri vatandaşlarımızın oyları belirleyecek. Ortaya çıkacak sonuca gerek kayıt içi, gerekse kayıt dışı siyasetin saygı duyması gerekiyor” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aklı başında - 4 yıl önce
arkasında koşturduğunuz siyasiler zamanında aklı başında davransalardı 17 aralık olmazdı.kendi kazdıkları kuyuya düştüler. bunları senin aklın alıyor mu arkadaş.
Avatar
yine tribün - 4 yıl önce
eğitim adına memurların sorunları adına bişey soylesende eğitim sendikası başkası olduğunu bilsek
Avatar
has - 4 yıl önce
sendikacımısın kamu görevlisimisin yoksa akp il başkanımısın. bir bilsek
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
sana ne sen sendikacı mısın yoksa............
Avatar
demokrat - 4 yıl önce
memurların sendikal ve bireysel hakları ile uğraş arkadaş,memur 10 senedir hak namına hiç bir şey almadı aksine edinilmiş haklar budanıyor siz başka kulvarda birbirinizle yarış ediyorsunuz.asli görevinizi lütfen hatırlayın saygılar.
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
şu adamı ya siyasetçi yapın yada susturun.
Avatar
hüseyin kur - 4 yıl önce
fecabook sayfana bakarsan kimin ülkeyi geridği ortada sayın siyasete ısınan...
Avatar
İNSANLIK... - 4 yıl önce
işine bak sayin mustafa özdemir...siyaset senin neyine...gerçi sendikali olarak kimin neyini halletiysen...o kadar ağirliğin varsa memur arkadaşlarin sikintilarini hallet...