banner461
banner195

Aksaray Girişimci İş Adamları Derneği (AGİAD)'dan Nevşehir OSB Ziyareti

Aksaray Girişimci İş Adamları Derneği (AGİAD) Başkan Yardımcısı Aytuğ Taylan Nevşehir’e gelerek sektörü ile ilgili firma ziyaretleri gerçekleştirdi.

Aksaray Girişimci İş Adamları Derneği (AGİAD)'dan Nevşehir OSB Ziyareti
30 Mayıs 2013 Perşembe 16:13

banner143
banner134

 Aksaray Girişimci İş Adamları Derneği (AGİAD) Başkan Yardımcısı Aytuğ Taylan Nevşehir’e gelerek sektörü ile ilgili firma ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyarette Gesiad yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Taylan yurt dışında bir çok firma ile çalıştıklarını Nevşehir’deki firmalar ile de çalışmak istediklerini söyledi. Özel organize sanayideki Gesiad üyelerini ziyaret ederek Aksaray’daki  firması hakkında bilgiler verdi.

METAL KALIPÇILIĞI VE PLASTİK KALIPÇILIĞI Lego kalıp olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmet türleri şöyledir. * Metal Delme - Kesme - Form ve Prograsiv Kalıplar * Plastik Enjeksiyon Kalıpları * Özel üretimler , Kaynak Fikstürleri , Ölçüm Fikstürleri , Boru şekillendirme ekipmanları , Özel mekanizmalar ,Özel makina imalatları yapmaktadır. Aynı zamanda Mercedes firmasının 18 yıldır fren hortumu imalatı yaptıklarını dile getirdi. Gesiad üyeleri Taylan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek ortak işler yapabileceklerini dile getirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.