banner461
banner195

Aktaş, İlkokul ve Ortaokullarda İncelemelerde Bulundu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, sabah mesaisinde Merkez İlkokul ve Ortaokullarda incelemelerde bulundu.

Aktaş, İlkokul ve Ortaokullarda İncelemelerde Bulundu
07 Mart 2018 Çarşamba 15:03

banner143
banner134
Vali Aktaş, İl Merkezinde 20 Temmuz İlkokulu ile Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve Hacı Lütfi Pamukçu Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu.
İncelemelerde Vali İlhami Aktaş’a İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ve ilgili okul müdürleri de eşlik etti.
Öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Vali İlhami Aktaş, sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet etti, onlara tavsiyelerde bulundu ve isteklerini de dinledi.
Vali Aktaş; “Çıktığınız bu yolda ilk yapmanız gereken inanmaktır. Ben bunu yapabilirim, ben bu işi başarabilirim demek önemli. Yılmadan, sabırlı bir şekilde ilerleyeceksiniz. Başarı hediyesi, hayallerini diri tutanlara verilir. Potansiyelinizin farkında olacaksınız. Başaracağınıza inanacaksınız. Büyük düşünüp hedeflerinize ulaşmak için çalışacaksınız. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Çünkü ülkemizin geleceği sizler ile şekillenecek. İyi, erdemli ve değeriyle bütünleşmiş nesiller olarak geleceğe doğru yürümek önemlidir. Ülkemiz çok iyi bir noktaya doğru gidiyor. Sizlerde inşallah birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, ülkemize hizmet edeceksiniz” diyerek derslerinde başarılar diledi.
Okul müdürleri ve öğretmenlerle görüşerek, okulun durumu ve eğitim-öğretim hakkında bilgiler alan Vali Aktaş, bulundukları görevi en iyi şekilde temsil etmelerinin çok önemli olduğunu belirterek, bu önemli görevde öğretmenlere kolaylıklar diledi.
Okul müdürleri ve öğretmenler ise Vali İlhami Aktaş’a ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.