banner461
banner195

Ali Can, Ürgüp İbrahimpaşa Köyünde Toprağa Verilecek

Almanya'da geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Alex745alejandro/Ali Can'ın cenazesi baba ocağı İbrahimpaşa köyüne getirildi.

Ali Can, Ürgüp İbrahimpaşa Köyünde Toprağa Verilecek
06 Kasım 2017 Pazartesi 21:10

banner143
banner134
Almanya'da geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Alex745alejandro/Ali Can yarın memleketi Nevşehir'in Ürgüp ilçesi Ortahisar kasabasına bağlı İbrahimpaşa köyünde son yolculuğuna uğurlanacak.

Ali Can'ın yarın (07 Kasım 2017 Salı Günü) Ögle Namazını Müteakıben İbrahim paşa köyünde toprağa verilecek.

"Youtube'nin kralı Almanya'da Türk Gurbetçilerin sevgilisi Tırcıların abisi Alex745 alejandro nickli, Nevşehirli YouTuber Alex745alejandro Ali Can'ın yarın memleketi Nevşehir'in Ürgüp ilçesi Ortahisar kasabasına bağlı İbrahimpaşa köyünde toprağa verileceği belirtildi.


Cana yakınlığı ve sıcakkanlılığıyla tüm gurbetçilerimizin ve özellikle tır şöförlerinin gönüllerinde taht kuran Ali Can'ın ölümü yurt içi ve yurt dışında olduğu gibi memleketi Nevşehir'de de tüm sevenlerini yasa boğdu.

Cenazesine Nevşehir'den ve değişik illerden çok sayıda Ali Can hayranınında katılarak son yolculuğunda onu yalnız bırakmaması bekleniyor.

Allah rahmet eylesin...

Alex745Alejandro/AliCan kimdir ?
Ali Can 3 Mart 1968 tarihinde Nevşehir'e bağlı Ürgüp ilçesinin İbrahim Paşa köyünde doğmuştur. Okulu bırakıp baba mesleği olan uzun yol şoförüğünü tercih etmiştir. İzmir'e bağlı Bayraklı ilçesinde askerliğini tamamladıktan sonra 1992 yılında Almanya'nın Dresden şehrine yerleşmiştir. Burada Alman devletinin resmi posta teşkilatı olan Deutsche Post da işe başlamıştır. Evliğini burada yapmış ve bu evliliğinden Yasemin adında bir kızı olmuştur. 2016 yılında işinden istifa edip yakın arkadaşı Serdar'ın yanında LLS şirketinde işe başlamıştır. Şu anda YouTube de aktif bir kanalı ve 65000 civarı takipçisi vardır. Tam bir BMW aşığır. Favori tır markası İveco'dur. Sebebi ise sesinden ve kabininin genişliğinden dolayıdır. Kendisinin 2009 model BMW 760Lİ ve karısın BMW 116İ olmak üzere iki vardır ki bunlar onun BMW meraklısı olduğunun en büyük kanıtıdır. YouTube kanalının ismi olan Alex745Alejandro kelimesinin manasını ilk duyan herkes merak eder. Alex Ali'nin ölen köpeğinin adı, 745 eski BMW 745 den geliyor ve Alejandro YouTube da dinlediği ilk şarkıdır. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.