banner461
banner195

“Alınan Komisyonlar Geri İade Edilecek”

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, sağlık çalışanlarının maaş çekmeleri için konulan bankamatik’in kaldırılarak sağlık çalışanlarının başka bankaların bankamatiklerinden maaşlarını çekmek durumunda kaldıkları ve komisyon ödedikleri haberimize yanıt verdi.

“Alınan Komisyonlar Geri İade Edilecek”
23 Mayıs 2015 Cumartesi 15:38

banner143
banner134

Ünlübay’dan Haberimize Cevap “Alınan Komisyonlar Geri İade Edilecek” dedi..

NEVŞEHİR(MHA) İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, sağlık çalışanlarının maaş çekmeleri için konulan bankamatik’in kaldırılarak sağlık çalışanlarının başka bankaların bankamatiklerinden maaşlarını çekmek durumunda kaldıkları ve komisyon ödedikleri haberimize yanıt verdi.


Ünlübay, açıklamasında söz konusu bankamatik’in bakım için yerinden kaldırıldığına dikkat çekerken, maaş çekmek için başka bankaların bankamatiklerini kullanan ve binde 8 oranında komisyon ödemek durumunda kalan sağlık çalışanlarına kesilen komisyonların geri iade edileceğini ifade etti.

Ünlübay, “Bu Nasıl Anlaşma? Ve Ünlübay Cevap Veremedi konu başlıklı haberlerinize ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Bu kapsamda, Bankanın Otomatik Para Çekme Makinesi (ATM)’nin bakım için yerinden kaldırıldığı öğrenilmiş olup, diğer banka ATM’lerinden maaşlarını çeken sağlık çalışanlarından herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Alınan komisyonlar ise kendilerine tekrar iade edilecektir” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.