banner461
banner195

“Allah Korusun Mursi’nin Başına Gelenler Bizimde Başımıza Gelebilir”

NEVŞEHİR(MHA) Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, Mısır’da Mursi’nin başına gelenlerin Türkiye’de de yaşanabileceğine dikkat çekerken, önemli uyarılarda bulundu

“Allah Korusun Mursi’nin Başına Gelenler Bizimde Başımıza Gelebilir”
20 Haziran 2015 Cumartesi 18:54

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, Mısır’da Mursi’nin başına gelenlerin Türkiye’de de yaşanabileceğine dikkat çekerken, önemli uyarılarda bulundu.

Dünya genelinde hiçbir ülkenin ekonomisinin istenilen seviyede olmamasının en büyük nedenlerinden birinin azınlık denilecek kadar ülkenin dünyayı sömürmesi olduğunu ifade eden Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Aydemir, “Her şeyden önce insan yeryüzünde yaratılmış en güzel varlık. İster inansın, ister inanmasın her insanın yaşama hakkı vardır. Kaldı ki Mursi, kendi halkı tarafından seçilmiş ve ülkenin başına getirlimiş bir insan. Ancak halkın teveccühüne saygı göstermeyen üç beş kişi tarafından görevinden alınarak al aşağı edilmiş bir lider. Halkın verdiği yetki gasp edilmiş durumda. Yeryüzünde Hazreti Adem’den bu yana devam eden Hak ve Batıl mücadelesi var. Bu kıyamete kadar devam edecek. Bu mücadele biz Müslümanların ölçüsü Kuran ve Sünnet olmalı. Bakın son dönemlerde ifsatçılar ortalığa döküldü. Kuranı Kerim’de Bakara suresince bu ifsatçıların neler yapabilecekleri tek tek ve gayet açık bir şekilde anlatılıyor. Dünyaya bir bakın. Dünyada hiçbir ülkenin ekonomisi istenilen seviyede değil. Niye?. Çünkü dünyayı sömürenler var. 7 Milyar insanın emeğini, alın terini, kazancını sömüren belirli ülkeler var ve onlarda azınlıkta zaten. Para satan, faiz lobileri insanlığı sömürmeye devam ediyor. Dünya da kan dökülüyor ve büyük bir çoğunluğu da Müslüman ülkelerde meydana geliyor. Neden diye sorduğunuzda ise Müslümanların müslünmanlığı tam anlamıyla yaşayamadıklarını görüyoruz. Allah diyor ki, Yahudi ve Hıristiyanları dost edinmeyin diyor. Ama biz onlardan medet ummaya devam ediyoruz. Bizi biz yapan değerleri bir tarafa bırakmışız. Bugün Mısır’da Mursi’nin başına gelenler Allah korusun yarın bizimde başımıza gelebilir” 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.