banner461
banner195

Altınışık’tan Hayırseverlere Çağrı

Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, hayırsever vatandaşlarla kurum ve kuruluşların Ramazan ayında yapacakları yardımları, muhtarlarla birlikte yapmaları çağrısında bulundu.

Altınışık’tan Hayırseverlere Çağrı
27 Haziran 2013 Perşembe 11:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR’(MHA) Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, hayırsever vatandaşlarla kurum ve kuruluşların Ramazan ayında yapacakları yardımları, muhtarlarla birlikte yapmaları çağrısında bulundu.

Hüseyin Altınışık, Ramazan ayında maddi durumu yerinde olan vatandaşlar ve bazı kurum ve kuruluşlarca yardımlar yapıldığını hatırlattı. 

Altınışık, "Yardımlarının doğru ve gerçekten ihtiyaç sahibi kişilere aktarılması için yardımda bulunmak isteyenlerin mutlaka mahalle muhtarlarımızdan ya da köy muhtarlarımızdan görüş almalarını öneriyoruz. Çünkü bir yerde durumu iyi olmayanlar varsa en iyi muhtarlar bilir. Öyle aileler var ki, durumları çok kötü, derdini sadece muhtarına anlatabiliyor. Asıl yardıma ihtiyaç duyan bu gibi ailelere muhtarlarla birlikte yardım yapılması lazım. Bu konuda hayırsever vatandaşların ve yardım yapacak kurumların duyarlı olmalarını istiyoruz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.