banner461
banner195

Altınok Öz Gülşehir de Ziyaretlerde Bulundu

Kartal Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Gülşehir de bir araya gelen Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Altınok Öz Gülşehir de Ziyaretlerde Bulundu
19 Haziran 2014 Perşembe 12:54

banner143
banner134

 Kartal Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Gülşehir de bir araya gelen Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 

İlk olarak Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı ziyaret eden ÖZ, ziyaretlerine Gülşehir de devam etti.

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, işletme ortağı Levent İnanır ve Kapadokya Kartal Otel Genel Müdürü Talip Çokyılmaz ile birlikte Kaymakam Murat Ertekin ve  Belediye Başkanı VahdiArısoy’u makamlarında ziyaret etti.

 

Belediye ziyaretinde özellikle Gülşehir’in sorunları hakkında görüşlerin bildirildiği sohbette, Kartal Belediyesinin ilçemize kazandırmış olduğu otel nedeni ile turizmde kıpırdanmalar olduğunu belirten Vahdi Arısoy, bu yatırımından dolayı Altınok Öz’e teşekkür etti. 

 

Gülşehir de yaşanan gelişmeleri yakından takip ettiğini belirten Kartal Belediye Başkanı Altınık Öz de Vahdi Arısoy’a başarılar dileyerek, kendi ürünü olan ceviz ikram etti.

 

 

 

Altınok Öz, akşam saatlerinde Kaymakam Murat Ertekin ve Vahdi Arısoy’a çiftliği gezdirerek, ilçeye yaptıkları bir diğer büyük yatırım hakkında bilgiler verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.