banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Anasınıfından Alkışlanacak Muhteşem Program

Nevşehir en büyük özel okul kampüsü olan Altınyıldız, tarihi bir akşam daha yaşadı.600 kişinin izlediği muhteşem bir Anasınıfı yıl sonu etkinliği gerçekleştirildi.

Altınyıldız Koleji Anasınıfından Alkışlanacak Muhteşem Program
19 Nisan 2013 Cuma 18:33

banner143
banner134

 Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu Konferans Salonunda düzenlenen Anasınıfı Programında 4 Şubede öğrenim gören 80 öğrenci yıl boyunca yaptıkları çalışmaları aileleri ve öğretmenlerinin önünde büyük bir hünerle sergilediler.

Altınyıldız Koleji Anasınıfının geleneksel yılsonu programında şiirler, şarkılar, skeçler, ront gösterileri, halkoyunları ve dans gösterileri yapıldı.Programın sonunda Türkçe ve İngilizce şarkılar söylendi.

Altınyıldız Koleji Anasınıfı öğrencilerinin yıl sonu gösterisi cıvıl cıvıl görüntülere sahne olarak, izleyenlere ne kadar büyüdüklerini ve ne kadar çok şeyler öğrendiklerini kanıtladılar.

Büyük bir coşku ve heyacanın yaşandığı programda Müdür yardımcısı Ahmet ÜNAL bir konuşma yapmıştır.Programa Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA Yönetim Kurulu Üyesi Kamuran ÖZALTIN, Genel Müdür Serhat İĞDECİ, Yardımseverler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri,Okul Müdürü Mehmet ERAVCI, Müdür Yardımcısı Mustafa UÇAR öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Anasınıfı Öğretmenlerinden Şengül KURT, Hatice ACAR, Nesli EREZ ve Gamze GÖKHAN’a

çiçek verildi. Programın sonunda öğrencilere madalya ve çeşitli hediyeler armağan edildi.

Okul Müdürü Mehmet ERAVCI programda emeği geçenlere teşekkür ederek ilkokul Birinci Sınıflarda  2013-2014 öğretim yılında görev alacak Sınıf Öğretmenleri sahneye davet etti.

Sema EMİRAĞAOĞLU, Ayşe ZAĞLANMIŞ, Yeşim IŞIKTAŞ ve Yusuf KAYA velilere tanıtıldı.

2013 YGS de Nevşehir Birinciliklerini kazanarak, Nevşehir 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ve 10 ve 2012 SBS 3 Türkiye 1.si ve Nevşehirde İl dercelerinin tamamını kazanan,sosyal kültürel ve sportif alanlarda başarıdan başarıya koşan Altınyıldız Koleji ile gurur duyduklarını belirten öğrenci velileri,Anasınıfında öğrenim gören çocuklarının büyükleri gibi başarılı olmasını dilediklerini söylediler.”Bu Mükemmel programı hazırlayan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz”dediler.

 

Unutulmaz bir akşam yaşatan yürekleri büyük, kendileri küçük Anasınıfı öğrencilerimizi kutluyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.