banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Heyeti, Ünver'i Hastane Çevre ve Yol Şantiyesinde Ziyaret Etti.

Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN; Şehrimizin imarında Belediyemizin çalışmalarını büyük bir takdirle karşıladıklarını,Hastane Yolu çevre ve yeniyol düzenlemesiyle şehrimizde büyük bir eksikliğin daha giderileceğini belirterek, başta Başkan Hasan ÜNVER olmak üzere ,emeği geçen herkese teşekkür etti.

Altınyıldız Koleji Heyeti, Ünver'i Hastane Çevre ve Yol Şantiyesinde Ziyaret Etti.
06 Haziran 2014 Cuma 14:45

banner143
Altınyıldız Koleji Heyeti, Ünver'i Hastane Çevre ve Yol Şantiyesinde Ziyaret Etti.
İlgili Galeriye Git
banner134

 ALTINYILDIZ KOLEJİ HEYETİ, BAŞKAN HASAN ÜNVERİ NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ ÇEVRE VE YOL ŞANTİYESİNDE ZİYARET ETTİ.

      ALTINYILDIZ KOLEJİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAGIP ÖZALTIN, GENEL MÜDÜR SERHAT İĞDECİ VE İLKÖĞRETİM KURUMU MÜDÜRÜ MEHMET ERAVCI, NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HASAN ÜNVER İLE YAPIMI DEVAM EDEN HASTANE YOLU ŞANTİYESİNDE GÖRÜŞTÜ.

 

      Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN; Şehrimizin imarında  Belediyemizin çalışmalarını büyük bir takdirle karşıladıklarını,Hastane Yolu çevre ve yeniyol düzenlemesiyle şehrimizde büyük bir eksikliğin daha giderileceğini belirterek, başta Başkan Hasan ÜNVER olmak üzere ,emeği geçen herkese teşekkür etti.

      Başkan Ünver, yapımı devam eden projede, Devlet Hastanesi çevresinde trafik akışını daha düzenli hale getirilmesinin yanı sıra ,otopark sorununun da köklü olarak çözüleceğini belirtirek,bağlatı yollarıyla ulaşımın rahatlatılacağını söylemiştir.

      İl Özel İdaresi arkasında geçecek  yeni yol ile Sulusaray- Hacıbektaş bağlantılarının doğrudan sağlandığını, yeni bir cami inşaatınında başlatıldığını belirtmiştir.

      Altınyıldız Koleji’nin eğitim alanında yaptığı başarılı çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Hasan ÜNVER; eğitim kurumlarının daima yanında olduklarını ifade etti.

      Genel Müdür Serhat İĞDECİ ve İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet ERAVCI kurumlarımızın kazandığı her başarıda Belediye Başkanımızın özel destekleri                                                                          olmuştur.      Özellikle Nevşehir’de Boks Sporunu gelişmesine de Başkanımız ve ağabeyi Sayın İbrahim ÜNVER büyük katkı sağlamıştır.

       Öğrencimizin bu yıl Dünya 2.liğini kazanmasında bu sporu destekleyen Sayın Hasan ÜNVER’in büyük pay sahibidir.Teşekkür ediyoruz.

        Ragıp ÖZALTIN;başarılı çalışmalarından dolayı Sayın Belediye Başkanı Hasan ÜNVER’i ve ekibini kutlar başarılarının devamını dileriz demiştir.                                                                                 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş 50 - 4 yıl önce
2000 evlere acilen bir ilkokulbir ortaokul yapılmalı..bunu belediye 2 ayda yapar..isterse tabii....yoksa ragıp üner ve 2000 evlerdeki çoçukların eğitimi bitti.
Avatar
Güzel insanlara selam - 4 yıl önce
altınyıldız kolejimizle gurur duyuyoruz.tebrikler başkanım