banner461
banner195

Altınyıldız Koleji öğrencilerinin sosyal sorumluluk ziyaretleri devam ediyor

Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileri Müdür Yardımcısı Korhan Aslaner ile birlikte Yardım Sevenler Derneğini ziyaret ederek, öğle yemeklerini dernekte yediler.

Altınyıldız Koleji öğrencilerinin sosyal sorumluluk ziyaretleri devam ediyor
19 Aralık 2012 Çarşamba 11:07

banner143
banner134

 Nevşehir Yardım Sevenler Derneği üniversite öğrencilerine burs vermek amacıyla her Salı mantı – gözleme günleri düzenliyor.

            Altınyıldız Kolejliler ; 11 Aralıkta Fen Lisesi, 18 Aralıkta Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileri ile yardım sevenlere destek verdiler. Birçok öğrencinin annesinin de gönüllü olarak çalıştığı Nevşehir Yardım Sevenler Derneği yetkilileri, Altınyıldız Kolejlilere  yardımlarından  dolayı teşekkür etti.

            Altınyıldız  İyilik Hareketi kapsamında Özel Altınyıldız Anadolu Öğretmen Lisesi, Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi ve Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencileri ; Rehabilitasyon Merkezleri, İş Okulları, Yardım Sevenler Derneği ziyaretleri gerçekleştirdi.

            Altınyıldız Koleji öğrencileri her hafta değişik sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor.

            Altınyıldız Koleji 12.sınıf öğrencileri ; “SBS ve Üniversite sınavlarında  Altınyıldız Kolejinde kazanılan mükemmel başarıları, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da her geçen gün artırarak devam ettiriyoruz.

            Sosyal Sorumluluk Projelerimiz de bizlerin toplumumuza ve Nevşehir halkına bir borcumuz. Bu borcu ödemek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz”  dediler.

            Başarı kültürü ve kurumsal kimliği ile her geçen gün daha da büyüyen, gelişen Altınyıldız Koleji, Nevşehir’in eğitim alanındaki haklı gururu olmaya devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.