banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Öğretmenleri ve Personeli Kan Bağışında Bulundu

Özel Altınyıldız Koleji pek çok konuda olduğu gibi toplumumuzun daha hassas olması gereken kan bağışı konusunda da örnek olmaya devam ediyor.

Altınyıldız Koleji Öğretmenleri ve Personeli Kan Bağışında Bulundu
12 Kasım 2014 Çarşamba 16:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Özel Altınyıldız Koleji pek çok konuda olduğu gibi toplumumuzun daha hassas olması gereken kan bağışı konusunda da örnek olmaya devam ediyor.

Özel Altınyıldız Kolejinde düzenlenen kan bağış kampanyasına kolej öğretmenleri ve personelleri büyük ilgi gösterdi. Kızılay Nevşehir Kan Merkezi doktorlarından Dr. Süleyman Kurt’un bizzat takibinde gerçekleştirilen Kan bağış kampanyasında Kolej İlköğretim Bölümü Müdürü Mehmet Ervacı’da kan bağışında bulundu.

Kan bağışının bir insanlık görevi olduğuna dikkat çeken Kızılay Nevşehir Kan Merkezi doktoru Dr. Süleyman Kurt, Özel Altınyıldız Koleji Yönetimine, öğretmenlerine ve personeline gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Kolej İlköğretim Bölümü Müdürü Mehmet Eravcı, “Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak öğretmenlerimizin, personelimizin ve velilerimizin gönüllü olarak katıldıkları kampanyamızda toplanan kanların ihtiyaç sahiplerine en sağlıklı bir şekilde ulaştırılacağından hiç şüphemiz yoktur. Tek dileğimiz ihtiyaç sahiplerinin sağlıklarına kavuşmasıdır. Kan bağışı konusunda bizden yardımlarını esirgemeyen Kızılay görevlilerine ve kan bağışında bulunan herkese teşekkürü borç biliyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakantan - 4 yıl önce
adamın ete kemıge burun muş halisin eravcı adamın dibisin....ellerınden öperim saygıdeger hocam