banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliğinden Öğretmenlere Çiçekli Kutlama

Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği, Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü Çiçeklerle kutladı.

Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliğinden Öğretmenlere Çiçekli Kutlama
28 Kasım 2012 Çarşamba 11:26

banner143
banner134

 Altınyıldız Koleji, eğitimin en önemli unsurlarından olan, geleceğimize yön veren öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Gününü” muhteşem bir il töreniyle kutladı.

            İl töreninde salonda bulunan protokol ve tüm öğretmenlere çiçek armağan eden Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği üyeleri ve öğrencileri, davetlileri duygulandırmıştır.

            Altınyıldız Kolejinin düzenlediği program ve 600 kişilik yemekten dolayı teşekkür eden davetliler, Altınyıldız İlköğretim kurumu binasını da çok beğendiklerini söylediler.

           

 

ALTINYILDIZ KOLEJİ OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANI KEMAL GÜNER VE

YÖNETİM KURULU ; YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERİ ZİYARET EDEREK,

ÇİÇEK VE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERDİLER.

 

            Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Güner, Başkan Yardımcısı İlknur Karakaya, Yeşim Işıktaş, Burçin Gündüz, Ebru Özaltın Kılınç ile Okul Müdürleri Serhat İğdeci, Mehmet Eravcı, Özkan Kılınç,  Okul Yöneticileri Mustafa Uçar, Korhan Aslaner, Ahmet Ünal, Aykut Değerlier ve sınıf veli temsilcilerinden oluşan heyetler Altınyıldız Eğitim Kurumlarında görev yapan 100 öğretmenin öğretmenler gününü kutlayarak, onlara çiçek ve çeşitli hediyeler sunmuşlardır.

            Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Güner ; “Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Kolejini her alanda başarıya taşıyan öğretmenlerimizi 24 Kasım Öğretmenler Gününde yalnız bırakmadık. Onlara şükran borçluyuz. Tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyoruz. 2012 – 2013 öğretim yılında da dev yatırımlar ve yeni açılan Altınyıldız Eğitim Kurumlarıyla yeni başarıları Nevşehir’e getirmeyi hedefliyoruz. Öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin başarılarının devamını diliyoruz”  demiştir.

            Altınyıldız Kolejini ziyaret eden öğrenci velileri de öğretmenlerimizin ve yöneticilerimizin öğretmenler gününü kutladılar.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.