banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın'dan Berat Kandili Kutlaması.

Özel Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ragıp Özaltın , İslam Alemi için Ramazan ayının habercisi olan Mübarek Berat Kandil’inin tüm İslam Alemine Yüce Cenab-ı Allahtan sağlık, bereket ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın'dan Berat Kandili Kutlaması.
12 Haziran 2014 Perşembe 10:00

banner143
banner134

Özel Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ragıp Özaltın , İslam Alemi için Ramazan ayının habercisi olan Mübarek Berat Kandil’inin tüm İslam Alemine Yüce Cenab-ı Allahtan  sağlık, bereket ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Özel Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ragıp Özaltın ,  Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandilinin ,Şaban ayının 15. gününe denk gelen rahmet, mağfiret ve bağışlanma ayı olan, tüm İslam Alemini sağlık, mutluluk ve dostluk getirmesi temennisinde bulunan Özaltın  ;  “ Rahmet ,bereket ,feyz, mağfiret gibi değerlerimizi içerisinde barındıran Ramazan Ayı’nın müjdeleyicisi olan Berat Kandil’inin başta velilerimiz ,öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz  olmak üzere tüm İslam Alemi için güzellikler ,bereket, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Bu vesile ile bu hafta sonu yapılacak olan LYS sınavına girecek öğrencilerimize başarılar diler,  Cenab-ı Allahtan onlara  yardımcı olmasını dilerim.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.