banner461
banner195

Altınyıldız UNESCO “Fotograf Sınıfı Çalıştayı” Sergisi Açıldı

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu ve Kore Cumhuriyeti UNESCO Uluslar arası Anlayış için Eğitim Kategori 2 Merkezi işbirliğinde 26 Kasım-2 Aralık 2014 tarihleri arasında Nevşehir Özel Altınyıldız Kolejinde Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı düzenlendi.

Altınyıldız UNESCO “Fotograf Sınıfı Çalıştayı”  Sergisi Açıldı
02 Aralık 2014 Salı 19:21

banner143
Altınyıldız  UNESCO “fotograf sınıfı çalıştayı”   sergisi  açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
UNESCO Türkiye Milli Komisyonu ve Kore Cumhuriyeti UNESCO Uluslar arası Anlayış için Eğitim Kategori 2 Merkezi işbirliğinde 26 Kasım-2 Aralık 2014 tarihleri arasında Nevşehir Özel Altınyıldız Kolejinde Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı düzenlendi.Türk ve Koreli öğrenciler, Özel Altınyıldız Kolejinde Türk ve Koreli Fotoğraf sanatçılarından fotoğraf eğitimi aldılar.

Nevşehir'deki "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" sona erdi

Fotoğraf eğitimi devamında alan gezilerinde çektikleri fotoğrafların sergilenmesiyle son bulan “Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı Sergisi” ;Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN,İl Milli Eğitim Müdürü Osman ŞİMŞEK,Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN,Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet KIRATLI,Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer TAŞÇI, ,Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz CEYLAN, Altınyıldız Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALATIN,Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA, Avanos İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Namık KAVRAAL,Özel Altınyıldız Koleji Okul Müdürleri,Müdür Yardımcıları,Öğretmenlerimiz ve öğrenciler ile UNESCO’dan UNESCO Kore Eğitim Merkezi Direktörü  Dr.Utak CHANG, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Temsilcisi Dr.Hilmi BENGİ, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Eğitim Sektör Uzmanı Esra HATİPOĞLU katıldı.

Serginin açılışında UNESCO Kore Eğitim Merkezi Direktörü  Dr.Utak CHANG, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Temsilcisi Dr.Hilmi BENGİ, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Eğitim Sektör Uzmanı Esra HATİPOĞLU, Koreli ve Türk Fotoğraf sanatçıları,Koreli öğrenci MIN Hongil ve Özel Altınyıldız Koleji öğrencisi Onurhan ATAK birer konuşma yaptılar.

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN , UNESCO temsilcileri ve Çalıştaya katılan öğrencilerle birlikte  serginin açılışı gerçekleştirdiler. Tüm eserleri tek tek inceleyen Sayın Valimiz ve protokol mensupları öğrencileri kutladılar.

Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları yine uluslararası bir etkinliğe ev sahipliği yapmanın gururunu taşımaktadır.

Fotoğraf  Sergisi  8 Aralık 2014 tarihine kadar Avanos Güray Müze'de sergilenecektir.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sezai kılıç - 4 yıl önce
maşallah.allah başarılarınızı daim eylesin.bir çocuğum okudu doktor oldu.diğeride okuyor.altınyıldız bir şans.emeği geçenleri kutlarım.
Avatar
isa halde - 4 yıl önce
hayırlı olsun