banner461
banner195

Amacımız Ülke Sporuna Katkıda Bulunmak’

Nevşehir Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, Nevşehir Üniversitesi Futsal Takımına sabah kahvaltısı verildi.

Amacımız Ülke Sporuna Katkıda Bulunmak’
11 Mart 2013 Pazartesi 17:38

banner143
banner134

 Üniversitemiz yeni Sosyal Tesis binasında verilen kahvaltıya; Nevşehir Üniversitesi Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Selahattin Danacı, Spor Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Alparslan İnce, Beden Eğitim Bölüm Başkanı Yunus Arslan ve futbolcular katıldı.

Nevşehir’de spor kültürünün geliştirilmesi ve ülke sporuna katkıda bulunmak için çalışmalarda bulunduklarını söyleyen Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, “Nevşehir Üniversitesi olarak başta Nevşehir’de spor kültürünün geliştirilmesi olmak üzere ülke sporuna katkıda bulunmak için çalışmalarımız ve desteklerimiz devam ediyor. Bu kapsamda üniversitemiz bünyesinde değişik sportif alanlarda takımlar kurduk ve bu takımlarımız sayısız galibiyetler ile başarılar elde etti. Ayrıca gerek ulusal gerekse uluslararası etkinliklerde ilimiz ve üniversitemiz en iyi şekilde temsil edildi. Ben bu vesileyle göreve geldiği günden bugüne kadar her türlü sportif etkinliğe destek veren Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor; sporcularımıza da başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulunuyorum” dedi.

 

Taşğın, konuşmasının sonunda kahvaltıyı veren Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına da teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat bozkurt - 5 yıl önce
nevşehir üniversitesine nevşehirde kısa sürede spora yapmış oldukları katkılardan ötürü bir nevşehirli olarak çok teşekkür ederim özden taşkınla tanışmak istiyorum kendisinden herkes çok bahsediyor merak ediyorum. eğer buradan bana ulaşırsa çok memnun olurum kendisinin hayranıyım