banner461
banner195

Anadolu Jet Yöneticileri’nden Ünver’e Ziyaret

Türkiye’nin en önemli kültür turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesinde havayolu ulaşımının daha hızlı ve sürdürülebilir bir noktaya taşınması amacıyla bir süreden beri gerçekleştirilen çalışmaların ardından Antalya ile Nevşehir arasında gerçekleşecek ilk havayolu ulaşımı 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Anadolu Jet Yöneticileri’nden Ünver’e Ziyaret
12 Mayıs 2014 Pazartesi 12:33

banner143
banner134

 Türkiye’nin en önemli kültür turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesinde  havayolu ulaşımının daha hızlı ve sürdürülebilir bir noktaya taşınması amacıyla bir süreden beri gerçekleştirilen çalışmaların ardından Antalya ile Nevşehir arasında gerçekleşecek ilk  havayolu ulaşımı 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.Türk Hava Yolları Nevşehir Satış Müdürü Osman Taha Küçük ve Anadolu Jet Tanıtım ve Pazarlama Müdürlerinden Demokan Murat Öktem’den oluşan Anadolu Jet yöneticileri Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ziyarette yaptığı açıklamada, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Kapadokya bölgesine her yıl 3 milyona yakın yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiğini belirtti. Ünver, her yıl 10 milyona yakın turistin ziyaret ettiği Antalya’dan da Kapadokya bölgesine turist ziyaretinin olmasına karşın, bu ziyaretin otobüslerle yapılmasından dolayı turistlerin ciddi sorunlar yaşadığını aktardı. 

Kapadokya bölgesi ile Antalya arasında kurulan havayolu ulaşımının bölgede turizmin de önemli ivmeler kazanacağına inandığını vurgulayan Ünver, Anadolu Jet’in bu çabalarının da manidar bir çalışma olarak hatırlanacağını ifade etti.

Türk Hava Yolları Nevşehir Satış Müdürü Osman Taha Küçük’de Nevşehir ile Antalya arasındaki havayolu taşımacılığına 21 Mayıs 2014 Çarşamba gününden itibaren başlanacağını belirterek, bu çalışmanın bölgenin turizm gelişmişliğine de önemli katkılar sağlayacağı düşüncesini paylaştıklarını söyledi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.