banner461
banner195

Anadolujet Nevşehir uçuşları başlıyor

Sektördeki 5. yılını geride bırakan AnadoluJet, uçuş ağına yeni bir uçuş noktası daha eklemeye hazırlanıyor. Orta Anadolu’nun kültür turizmi açısından en önemli durağı olan Kapadokya’yı tatil başkenti Antalya’ya bağlıyor. Anadolujet Nevşehir Kapadokya – Antalya Uçuşları 30 Nisan’da başlıyor.

Anadolujet Nevşehir uçuşları başlıyor
15 Ocak 2014 Çarşamba 18:39

banner143
banner134

 Halkın havayolu AnadoluJet, sağladığı ekonomik ve konforlu seyahat imkânları ile Anadolu’yu birbirine bağlamaya devam ediyor. Yolcularından gelen istek ve talepleri göz önünde bulundurarak uçuş noktalarını belirleyen AnadoluJet şimdi de Orta Anadolu’yu turizmin başkenti Antalya’ya bağlıyor.

30 Nisan 2014 tarihinde başlayacak AnadoluJet’in Nevşehir Kapadokya – Antalya uçuşları, tatil ve kültür turizminin önemli durakları arasında köprü kuracak. Yalnızca Nevşehir için değil, Kayseri, Kırşehir, Aksaray ve Niğde’deki seyahat imkânlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak uçuşlar, yaz tarifesi boyunca haftanın beş günü gerçekleşecek.

Bölgenin turizm alanındaki gelişimine de önemli ölçüde katkı yapacak uçuşlardan AnadoluJetyolcularının daha rahat yararlanması için Kapadokya çevresindeki il ve ilçelerden havalimanına servis hizmeti de gerçekleştirilecek. Özellikle yaz döneminde binlerce turisti misafir eden Antalya veKapadokya, artık AnadoluJet ile birbirine çok daha yakın olacak…

AnadoluJet’in Nevşehir Kapadokya – Antalya ve diğer uçuşları hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 2 538 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.