banner461
banner195

Anne-Baba’da, Çocuklarda Hallerinden Memnun

Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı ve Türkiye’nin bir çok büyük şehrinde bile parmakla gösterilen bir pazaryeri haline getirilen Nevşehir pazaryerinde başlatılan uygulamalar değim yerinde ise yerine oturdu.

 Anne-Baba’da, Çocuklarda Hallerinden Memnun
23 Aralık 2014 Salı 16:40

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı ve Türkiye’nin bir çok büyük şehrinde bile parmakla gösterilen bir pazaryeri haline getirilen Nevşehir pazaryerinde başlatılan uygulamalar değim yerinde ise yerine oturdu.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanlığının pazaryerine gelmeyi düşünen ancak küçük yaştaki çocuklarını nereye emanet edebileceği kaygısı taşıyan anne babaların bu kaygılarını sona erdiren uygulamasına ilgi her geçen hafta artıyor.

Pazaryeri içerisinde oluşturulan çocuk oyun parkında çocukları gönüllerince eğlenirken, büyük bir rahatlık içerisinde alışverişlerini yapma fırsatı elde eden Anne-Babalar da, pazaryeri alışverişlerinin eğlenceli bir hale getirilmesinden istifade eden miniklerde uygulamadan son derece memnun.

Her hafta onlarca çocuğun emanet edildiği çocuk oyun alanında anne – babaları tarafından emanet edilen çocuklar görevlilerin gözetiminde eğlenceli dakikalar geçirmeye artık alıştı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.