banner461
banner195

APAK Gıda'ya Yılın İstihdam Ödülü

Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi Ödül Töreninde Yılın İstihdam Ödülü Apak Şirketler Grubu içindeki Apak Gıda'nın oldu.

APAK Gıda'ya Yılın İstihdam Ödülü
23 Şubat 2015 Pazartesi 23:18

banner143
banner134
Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi Ödül Töreninde Yılın İstihdam Ödülü Apak Şirketler Grubu içindeki Apak Gıda'nın oldu...

APAK GIDA'YA YILIN İSTİHDAM ÖDÜLÜ


Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi Ödül Töreninde Yılın İstihdam Ödülü Apak Şirketler Grubu içindeki Apak Gıda'nın oldu. 
Sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi’ne yaptığı yatırım ile bölgede büyük bir istihdam oluşturan, Türkiye çapındaki tesisinin üzerine yeni yatırımlarını ekleyerek bölgenin kalkınmasına da katkı sağlayan Apak Şirketler Grubu içerisindeki "APAK GIDA YILIN İSTİHDAM ÖDÜLÜNÜ" almaya hak kazandı.
Nevşehir ve Kapadokya'nın en önemli Medya kuruluşu olan FİB Haber.Com tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi Ödül Töreninde 2014 Yılının İstihdam Ödülüne  Apak Şirketler Grubu içindeki APAK Gıda layık görüldü.
Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde Yılın İstihdam Ödülüne layık görülen APAK Gıda adına ödülü Apak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Leblebici Nevşehirli İş Adamı Fenerbahçe Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük'ün elinden aldı.

Biz Çok Büyük Bir Aileyiz….

Şirket adına ödülü Fenerbahçe Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük'ün elinden  alan Apak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Leblebici konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı;

Firmamız tarafından Yapılan ve yapılacak olan yatırımların Nevşehir iline  istihdama ve bölge ekonomisine  katkı sağlamaya devam edeceğini belirten Leblebici, İnsanlarımızın evlerine ekmek götürmelerine vesile olup hayır dualarını almak kadar büyük bir mutluluğun olmadığını dile getirdi.

Leblebici son olarak FİB Haber Merkezine bu anlamlı ödüle bizleri layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum dedi.Bizde www.fibhaber.com olarak İlimiz, Bölgemiz ve ülkemize kattığı değerler adına Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesin'de gerçekleştirilen törende Yılın İstihdam Ödülünü kazanan APAK Gıda'yı tebrik ediyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.