banner461
banner195

Aracımıza Taş Yağıyor Sayın Valim

Geçtiğimiz gün toplanan il koordinasyon kurulunda Karayolları Bölge Müdürlüğüne çeşitli konularda şikayetlerde iletildi.

Aracımıza Taş Yağıyor Sayın Valim
08 Nisan 2013 Pazartesi 12:07

banner143
banner134

 Karayolları Bölge Müdürünün ilimiz genelindeki yatırımlarını içeren konuşmasının ardından söz alan Kapadokya Havalimanı Başmüdürü Ali Şerit ve Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Tuzköy Havalimanı yolu üzerinde Karayollarının çalışma yapmasını istediler.

Yoldaki deformasyon nedeniyle zaman zaman araçlarına taş yağdığını söyleyen Kapadokya Tuzköy Havalimanı Başmüdürü Şerit ve Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun’un feryatlarını duyan Vali Vekili Vural Demirtaş, Şerit ve Dursun’un feryatlarına hak verdi.

Toplantıda tekrar söz alan Karayolları Bölge Müdürü ise konu ile bizzat ilgileneceğinin sözünü verdi.

Söz konusu yolun havalimanına gelen devlet büyükleri içinde risk oluşturduğuna değinen Kapadokya Tuzköy Havalimanı Başmüdürü Ali Şerit, “Allah vermesin bir devlet büyüğü geldiğinde aynı olumsuzluk yaşanırsa bunun sorumlusu kim olacak?” diye sordu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
DEVLET KÜÇÜĞÜ - 5 yıl önce
ali şerit'in olaya yaklaşımı hâlâ devletçi ve bürokratik. mantığına bakar mısınız: "allah vermesin bir devlet büyüğü geldiğinde aynı olumsuzluk yaşanırsa bunun sorumlusu kim olacak?” bizim gibi devlet küçüklerinin (yani vatandaşların) başına gelenler kimsenin umurunda değil. demek ki hava limanına giden yol devlet büyüklerinin arabalarına taş sıçramasın diye tamir olacak. allah göstermesin devlet büyüğünün arabasına taş sıçrarsa karayolları müdürü koltuğundan olur. o halde yol tamir edilsin. "devlet küçüklerini" kim takar bu devletçi kafanın hakim olduğu ülkede. yazıklar olsun hizmeti halk için değil de "devlet büyükleri" için yapan ve yaptıranlara!
Avatar
devlet büyüğü - 5 yıl önce
merak etmeyin ilimize "devlet büyüğü" gelmez siz halka hizmet gayesinde olun...