banner461
banner195

Arsa Sorunu Çözüme Kavuşturulmalı

Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık, ilçede esnafları da ilgilendiren arsa sıkıntısının bu dönemde çözüme kavuşturulmasını beklediklerini söyledi.

Arsa Sorunu Çözüme Kavuşturulmalı
05 Eylül 2014 Cuma 18:05

banner143
banner134

 Arsa Sorunu Çözüme Kavuşturulmalı

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık, ilçede esnafları da ilgilendiren arsa sıkıntısının bu dönemde çözüme kavuşturulmasını beklediklerini söyledi.

İlçenin ekonomik olarak gelişmesine yönelik yapılacak olan çalışmaların hep içerisinde bulunacaklarını kaydeden Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Süleyman Özaşık, ilçede işçi sıkıntısı yaşandığını, genel itibariyle gençlerin iş beğenme gibi bir sıkıntı içerisinde bulunmalarından dolayı esnafında kalifiye eleman bulma konusunda ciddi sıkıntılarla boğuştuğunu dile getirdi.

İlçenin istenilen ölçüde turizmden yararlanamadığını da sözlerine ekleyen Ürgüp esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Süleyman Özaşık, “İlçemize turist grup turizmi çerçevesinde geliyor. Hal böyle olunca ilçe merkezine turist girmiyor. Ancak turistik tesislerde Ürgüplü hemşehrilerimizin çalışması nedeniyle dolaylı yoldan turizmden gelir elde ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.