banner461
banner195

ASKF’den Cantekin’e Geçmiş Olsun Ziyareti

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve beraberindeki heyet geçtiğimiz günlerde Açık Kalp Ameliyatı geçiren Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin’i ziyaret etti.

ASKF’den Cantekin’e Geçmiş Olsun Ziyareti
08 Mayıs 2014 Perşembe 13:59

banner143
banner134

 ASKF’den Cantekin’e Geçmiş Olsun Ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve beraberindeki heyet geçtiğimiz günlerde Açık Kalp Ameliyatı geçiren Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin’i ziyaret etti.

Ziyarette Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı’nın yanı sıra ASKF Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Adayı Bayram Ekici, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Ata, M. Tolga Karaca ile Mehmet Hemit yer aldı.

Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sedat ve Serhat Cantekin tarafından karşılanan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Heyeti bir süre önce açık kalp ameliyatı geçiren ve evinde istirahat eden Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin’le de sohbet etme imkanı buldu. Sohbet esnasında kendisine acil şifalar dileyen Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden  Necmi Cantekin, ameliyatının ardından kendisini ziyaret eden, telefonla geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese de teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.