banner461
banner195

Askıda Elbise Ekibi, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti

Askıda Elbise Ekibi, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i Ziyaret Etti

Askıda Elbise Ekibi, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti
30 Mayıs 2016 Pazartesi 15:15

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi ile bir grup gönüllünün bir süre önce başlattığı Askıda Elbise kampanyası yönetici ekibinden bir heyet, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesi’nin de destekleri ile başlatılan kampanyanın daha da başarılı bir şekilde sürdürülmesi arzusu içerisinde olduklarını belirterek, kampanyaya bugüne kadar destek veren tüm hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.
Ramazan ayının da başlaması ile bu gönüllülük ruhunun daha da halka halka büyüyeceğine inandığını ifade eden Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, hayır hizmetlerinde bir biri ile yarış eden Nevşehirlilerin bu hizmetin aralıksız sürdürülmesinde bir gönül eri gibi çalışacağına inandığını dile getirdi.
Askıda Elbise Kampanyası sorumlusu Fikret Şanlıbaba’da, Belediye Başkanı Hasan Ünver’e kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti.
Hayırseverlerin desteği ile bugüne kadar geçen 3 aylık süreçte 9 bin ihtiyaç sahibinin elbise ihtiyacının karşılandığını söyleyen Şanlıbaba, halen 40 gönüllü ile gerçekleştirilen bu çalışmanın ileriki günlerde artarak devam edeceğine inandıklarını kaydetti. Şanlıbaba, Askıda Elbise kampanyasına hayırseverlerin gösterdiği ilgiden dolayı büyük bir memnuniyet içerisinde olduklarını dile getirerek, bu çalışmaya katkıda bulunan tüm hayırseverlere teşekkür etti.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.