banner461
banner195

Atıcı ve Göktaş Ailelerinin Mutlu Günleri ...

Yazıhüyük Kasabası Halkından H.Mehmet Ali & H.Döne ATICI'nın oğlu Mustafa ATICI ve Kuyulutatlar Köyü Halkından Merhum Vedat&Fatma GÖKTAŞ'ın Kızı Esra GÖKTAŞ çiftinin Düğün Merasimleri Yazıhüyük Belediyesi Düğün salonunda Coşkuyla yapıldı.

Atıcı ve Göktaş Ailelerinin Mutlu Günleri ...
17 Haziran 2014 Salı 14:10

banner143
banner134

Yazıhüyük Kasabası Halkından H.Mehmet Ali & H.Döne  ATICI'nın oğlu Mustafa ATICI ve Kuyulutatlar Köyü Halkından Merhum Vedat&Fatma GÖKTAŞ'ın Kızı Esra GÖKTAŞ çiftinin Düğün Merasimleri Yazıhüyük Belediyesi Düğün salonunda Coşkuyla yapıldı.Yaklaşık 1500 kişinin Katildiği düğün Merasimine Belediye Başkanımız Cengiz ÇAVDAR ,çok sayıda Yazıhüyük'lü , Kuyulutatlar'lı ve çok sayıda Misafir vatandaşlarımız katılmışlardır.Resmi nikah töreni Belediye Başkanımız Cengiz ÇAVDAR tarafından yapılarak  Yazıhüyük Belediyesi Düğün salonunda 2. Düğün Merasimi yapılmış oldu.Esra GÖKTAŞ&Mustafa ATICI Çiftine Ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

NEVŞEHİR'DE DÜĞÜN...
0 384 212 9 444nevsehirorganizayon.com0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret ÇapacıGelin YoluGelin MasasıKamera Fotoğraf çekimleriMasa-Sandalye GiydirmeSes sistemiIşık SistemiOrkestraPalyaçoAnimatörlerİlahi GrubuŞamdanDavetiyeDaha bir çok isteğinize uygun seçenekler için geç kalamdan bizi mutlaka arayın. ALO :0 384 212 9 444

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
RESUL GÖKTAŞ - 4 yıl önce
vay be burasi yazihöyük mü? ne güzel olmuş .yazihöyük beledi̇ye başkani cengi̇z çavdar i tebri̇k ederi̇m.örnek kasaba örnek başkan.
Avatar
AK PARTİ - 4 yıl önce
çalışkan başkan olunca böyle oluyor demekki.cengiz başkanı tebrik ediyorum.çiftlere mutluluklar diliyorum.
Avatar
idris cömert/fransa - 4 yıl önce
göktaş ve atıcı ailelerine hayırlı olsun.yazıhöyük çağ atlayan kasaba olmuş.imrenerek izliyoruz.belediye başkanınızı tebrik ediyorum.fransadan selamlar.
Avatar
ahmet pekgöz - 4 yıl önce
resimler her şeyi çok güzel anlatıyor. tek kelimeyle bravo......
Avatar
hayırlı olsun - 4 yıl önce
rabbım yuvalarından ıslamıyet gunesını eksk etmesın
Avatar
ersin - 4 yıl önce
hayırlı olsun.
Avatar
YUSUF AKDAĞ - 4 yıl önce
vay be yazihüyüke bak.helal olsun si̇zlere