banner461
banner195

Avanos Belediyesi Emekçilere 1 Mayıs'ta Halk Konseri ile Destek Verdi

Avanos Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında, Belediye Meclis Üyelerinin "1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı"nda, Amfi Tiyatro'da "Hayatı Paylaşmak İçin" sloganıyla tertip ettiği ücretsiz halk konseri renkli geçti.

Avanos Belediyesi Emekçilere 1 Mayıs'ta Halk Konseri ile Destek Verdi
02 Mayıs 2014 Cuma 17:17

banner143
banner134

 Avanos Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında, Belediye Meclis Üyelerinin "1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı"nda, Amfi Tiyatro'da "Hayatı Paylaşmak İçin" sloganıyla tertip ettiği ücretsiz halk konseri  renkli geçti.

 

1 Mayıs 2014 Perşembe akşamı saat 20:00'de Amfi Tiyatro'da Mustafa Namlı ve grubu sahne alarak coşku dolu bir konser verdi. Konserin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı  İsmet İnce, "Regaip Kandili ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramının aynı güne denk gelmesi dolayısıyla bütün vatandaşlarımızın ve emekçilerimizin bu önemli günlerini en içten dileklerimle kutluyor, herkesi saygıyla selamlıyorum" dedi.
 
Ardından; Belediye Meclis Üyesi Suat Öztürk; konsere teşrif eden katılımcıları selamladıktan sonra, "emeğini satan ama onurunu satmayan bütün emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramını kutluyorum..." dedi. Daha sonra sahneyi Mustafa Namlı ve grubuna bıraktı.
 
CSS Ajansın sponsor olduğu konserde, sahnede iki saat kalan Mustafa Namlı "Hayatı Paylaşmak İçin" sloganıyla coşku dolu bir müzik ziyafeti verdi. Konserin ilerleyen saatlerinde gençler şarkılara ve müziğe oyunlarla, halaylarla eşlik ederek doyasıya eğlenirken Avanos'ta 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, sevgiyi ve coşkuyu paylaşarak geçti.
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hakan İYİLİKLİ - 4 yıl önce
bunları yaparken avanos merkez camiinde regaip kandili için camide bulunan insanlarıda düşünselerde 20 dk. sesini kapatsalar iyi olacktı saygı göstermeyen insanlar topluluğu